Hrystja_

Bless beauty lips focus gel pencil

Bless beauty lips focus gel pencil

Я люблю користуватися контурними олівцями. Я ніколи ними не зафарбовувати всі губи повністю, вони в мене виконують свою стандартну роль- підкреслення контуру губ.

Недавно я навчилася, як за допомогою олівця трішки візуально збільшити губи...тож тепер така косметика в моїй косметичці є завжди.

Bless beauty lips focus gel pencil
Bless beauty lips focus gel pencil

Я довгий час шукала той самий ідеальний нюд. Бо коли наношу прозорий блиск для губ, чи олійку, без олівця мені все пливе і вилазить за контур. В такій ситуації даний продукт на 100 % виконує свої функції. Але головне завдання- знайти такий відтінок, який ідеально б злився з губами і не робив контрасту.

Пошуки тривали довго, але, нарешті, я його знайшла.

Це дуже класний контурний олівець. Він має досить мʼяку текстуру, якою ідеально навести контур, зробити досконалу форму губ і зафарбувати губи повністю також.

Не розмазується і не розтікається. Підточую його спеціальною стругачкою для гелевих олівців...з цим проблем немає.

Олівець достатньо стійкий, губи з ним ідеальні.

Тож, якщо ви шукаєте ідеальний нюд, яким дуже легко і просто намалювати губи, а ще зробити бажану ідеальну форму...то вам треба цей олівець.

Наразі він в мене фаворит серед олівців, а косметика Bless потрохи витісняє всю іншу з косметички.