Darina🦉

Гідролат "Шипшина"

Гідролат "Шипшина"
Гідролат "Шипшина"

Я дуже полюбила використовувати гідролати, для моєї шкіри це прям спасіння. У бренда Floya дуже великий вибір, очі разбігаються. Обрала для себе декілька, сьогодні про - 💦Гідролат "Шипшина" Floya

💦Особливості та склад гідролату «Шипшина» Floya (від виробника):

- універсальний у застосуванні;
- позбавляє запалень і зменшує почервоніння;
- підходить для всіх типів шкіри;
- покращує відтінок обличчя;
- заспокоює подразнення шкірного покриву;
- освіжає та тонізує епідерміс;
- можна використовувати як праймер;
- надає шкірі натуральне сяйво;
- має приємний запах шипшини;

💦Склад:

Гідролат шипшини – продукт пароводяної дистиляції ягід шипшини.

Ягоди зібрані у київської області та дистильовані колодязною водою. Не містить спирту та консервантів

💦Спосіб застосування: підходить для шкіри обличчя, шиї, зони декольте та волосся. Розприскати на чисту шкіру, дати засобу висохнути. Не змивати. Підходить для щоденного застосування.

💦Гідролат представлен в дуже зручному форматі для використання, формат спрею. Прозора пластикова пляшечка, об'ємом 100 мл. (в наєвності є більші обєми!). Гарно працюючий дозатор (розпилювач). На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Зручно всюди брати з собою.

💦Текстура - це звичайна, прозора водичка, яка не залишає після себе ніяких слідів.

💦Аромат - дуже свіжий, це саме холодний чай з шипшиною, аромат дуже легкий. Відчувається на тілі хвилин 15.

Маючи проблемну та роздратовану шкіру, мене ці засоби дуже виручають, і цей не виняток. Він гарно освіжає шкіру.

Але найбільш, за що він мені сподобався, це за заспокійливі властивості. Гарно заспокоює почервоніння, знимає свербіж та печіння.

Помітно колір шкіри стає більш здоровим. Я використовую і на обличчя, і на все тіло.

Якщо в когось завжди в сумочці є декоративна косметика, то в мене це міст/гідролат. Він швидко приводить мене до тями.

Дуже бюджетний, простий склад і такий гарний результат! Щиро раджу звернути увагу на цей бренд!

💙

Гідролат "Шипшина"
Гідролат "Шипшина"
Гідролат "Шипшина"