Vik_Sem

Просто люблю - Рум'яна Catrice Cheek Lover Marbled Blush

Просто люблю - Рум'яна Catrice Cheek Lover Marbled Blush

Catrice Cheek Lover Marbled Blush у відтінку 010 Dahlia Blossom

Упаковка пластикова, дуже проста. Напис на кришці стирається при контакті з іншими продуктами. Кришка здається хисткою, але поки що тримається.

Віддушка відсутня.

Вся інформація є на звороті упаковки.

Об'єм 7 гр.

Рефіл опуклий з мармуровим малюнком, який не затирається від використання рум'ян.

У рум'янах використовується 2 відтінки - холоднуватий рожевий і світліший «хайлайтерний» світло-рожевий. Такого роду рум'яна для мене скоріше blushlighter 2-в-1. Змішуючись разом відтінки дають рожевих із перловим сяйвом.

Багато в оглядах бачу, що цей відтінок називають холодним. Я не можу з упевненістю назвати його холодним, швидше за нейтральний і на мій погляд підійде будь-якій зовнішності.

Просто люблю - Рум'яна Catrice Cheek Lover Marbled Blush
Просто люблю - Рум'яна Catrice Cheek Lover Marbled Blush
Просто люблю - Рум'яна Catrice Cheek Lover Marbled Blush
Просто люблю - Рум'яна Catrice Cheek Lover Marbled Blush

Текстура дуже приємна, шовковиста. Фініш сатиновий із сяйвом. Наносяться рум'яна легко, ними не поставити пляму. Можна зробити ледь помітний напівпрозорий рум'янець, а також дуже активно нанести.

Стійкість поверх тональної основи відмінна, бачу рум'яна на собі весь день. Якщо закріпити спреєм, рум'яна точно залишаться до вечора.

Витрата мізерна, кількість продукту зовсім не зменшується візуально.

Catrice Cheek Lover Marbled Blush у відтінку 010 Dahlia Blossom стали одними з найпопулярніших у моїй косметичці. До них постійно тягнеться рука, вони досить універсальні за відтінком, а також дають відмінний ефект сяйва.

Мінусів крім простоватої упаковки (але для бюджетного продукту цілком ОК) собі не виявила.