saybeautyk

Police to Be | My Avatar

Police to Be | My Avatar

Не буду тягнути кота за хвоста, а одразу скажу, що цей парфум не сподобався мені.

Спочатку він показався мені доволі приємним, але потім, через декілька годин, я вже почула цю фірмову базу бренду, яка мене починає дратувати і діяти на нерви, а також провокує головний біль.

Саме тому в мене досі немає у колекції жодного аромату бренду Police, хоча деякі мені дуже подобаються.

Сподіваюсь,що модератори не заблокують мій допис, бо на фото я все що могла максимально заблюрила)))

Police to Be | My Avatar

Це новинка від бренду 2024 року, яку нарешті я знайшла і змогла послухати.

Початкова нота: Італійський лимон, Манго, Мандарин

Нота серця: Білий мускус, Лотос, Мускус, Османтус

Кінцева нота: Кедр, Клеарвуд, Цукрова тростина

Він стартував доволі приємними фруктовими нотами, я навіть чула ту саму «чистоту», яку так люблю в ароматах.

Мені сподобалось, що я навіть почула нотку якогось персикового соку на початку - це заслуга османтусу.

Але, на жаль, все це розбилося об реалії звучання аромату через декілька годин: та сама брендова база, що «дешевить» і стає надто задушливою, почала сильно виступати і, звичайно, я швидко його змила і викинула блотер. Однозначно для мене невдалий аромат. Парфуми цього бренду в базі мені всі звучать майже однаково - на старті подобаються, а потім під кінець сильно душать.🤷‍♀️

Це парфум Police Potion - давно полювала за ним, щоб потестити і ось нарешті знайшла.

Я знала, що це аромат з групи вишневих (хоча 🍒 у піраміді не заявлена), і саме тому так бажала його послухати.

Він справді вишневий, але дуже і дуже мʼякий - це не лост чері від слова зовсім, виявилось вишня може бути іншою) не обовʼязково копіювати саме ТФ.

Потім вишня переходить у смачнющі, але не притомні карамелізовані яблука (але без аромату штруделю).

Дуже сподобався аромат, хоч я і чую ту саму «дешевизну», але тут вона не така явна.

Звичайно, з імпульсивними покупками не поспішаю - ще декілька разів послухаю аромат на шкірі, поношу на собі і лише тоді буду вирішувати.