O_Skomska

Shelly Hand And Foot Spray Mist

Shelly Hand And Foot Spray Mist

Бренд Shelly, який вже став одним серед улюблених - випустив цікаву новинку спрей-міст для рук та ніг з алантоїном, пантенолом та екстрактом граната.

Для мене він став просто відкриттям, адже не знала, що і таке існує)

Я обожнюю місти для тіла особливо в літній період , люблю ставити їх в холодильних охолоджувати і наносити після душу, коли за вікном спека - це приємний ритуал .

Тому дана новинка мене дуже порадувала .

🌸Засіб представлений в білій пляшечці , об'ємом 100 мл.

🌸Вказана вся необхідна інформація.

🌸Зручний розпилювач.

Shelly Hand And Foot Spray Mist
Shelly Hand And Foot Spray Mist

🌸Завдяки зручному формату пляшечки засіб знайшов місце в моєму шопері (я любитель великих сумок).

І це дуже зручно , адже в такі спекотні дні так приємно, за потреби, зволожити і охолодити ручки та ніжки , які просто набрякають від таких температур .....

🌸Текстура спрею нагадує прозору водичку.

Дозатор розпилює дуже рівномірно . Наношу на чисту шкіру рук та ніг і чекаю до повного висихання. Поглинається дуже швидко.

🌸Відчувається приємна прохолода і дуже ніжний , соковитий , освіжаючий аромат кисло - солоденького гранату .

Він дуже лайтовий .

Тримається протягом години, та не конфліктує з парфумами .

🌸Основою збалансованої формули засобу є алантоїн, пантенол та екстракт граната, які в комплексі забезпечують пом'якшувальний та заспокійливий ефекти, прискорюють процеси регенерації і покращують стан шкіри.

Радію , що з'являються такі засоби , адже ми завжди турбуємось про обличчя купуючи термальну воду , про тіло використовуючи різні місти та зволожуючі засоби , а от про ручки та ніжки особисто я - часто забуваю , але маючи засіб в такому форматі - це дуже легко виправити .

🌸засіб має мінімалістичний та милий дизайн

🌸зручний формат , щоб брати із собою

🌸приємний , легкий аромат

🌸на шкірі не відчувається, швидко поглинається, та не залишає липкості, чи плівки

🌸миттєво тонізує шкіру і може замінити навіть зволожувальний крем.

🌸шкіра стає доглянута , мяка на дотик, зволожена, та гладенька.

Дівчат , точно варто спробувати ! Вам сподобається! А ніжки та ручки будуть вдячні🔥