Ірина 🦋

Аромат справжнього східного хаммаму

Аромат справжнього східного хаммаму

З цього аромату почалося моє знайомство із Tesori d`Oriente ще коли я жила в Італії. У мене був парфум, аромадифізор та кондиционер для білизни.

Такий гель я вже якось купувала чоловікові 🧖🏽, і йому він дуже сподобався.

Турецькі 🇹🇷лазні відомі на весь світ і користуються популярністю далеко за межами своєї країни. Крем-гель для душу Hammam від італійського 🇮🇹бренда Tesori d`Oriente насичений, ароматний продукт якісно розслабляє, тонізує та освіжає тіло, а завдяки своєму прообразу ще довго зберігає на тілі казковий шлейф.
Особливості крем-гелю для душу Hammam від бренда Tesori d`Oriente:
- насичений аромат однойменних парфумів;
- буде доречним для жінок і чоловіків;
- ретельно усуває будь-які забруднення;
- наповнює шкіру вологою та корисними компонентами;
- запобігає зневодненню й сухості;

Пакування: Красива пластикова туба, чорного коліру із золотими візерунками, зі зручною кришечкою фліп-топ. Має пластиковий лантюжок, за який гель можно підвісити. Об'єм 250ml. Також є у великій пляшці об'ємом 500ml

Зовнішній вигляд: Гель рідкої констенції, каламутно-прозоро кольору.

Аромат справжнього східного хаммаму

Тип аромату: східні
Початкова нота: Квітка мигдаля, Лимон, Мандарин
Нота серця: Апельсиновий цвіт, Жасмин
Кінцева нота: Амбра, Ваніль, Деревинні ноти, Мускус

Для мене особисто, цей аромат все ж таки більше з ухилом у чоловічий бік. Східно-дерев'яний, насичений. Під час прийняття душу аромат наповнює собою ванну кімнату.

Не дивлячись на те, що кондиціонер для білизни з цим ароматом є моїм улюбленым, про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/39916/ гель для душу 🧴таким не став, купувався він для чоловіка 🙋🏻‍♂️

По характеристикам, що очищає, він такий же як і інші гелі цієї марки. Піниться не дуже сильно, але мене цілком влаштовує, очищає, шкіру не сушить. Після душу цей аромат залишається на шкірі ще якийсь час 👍🏼

Подаруйте собі це маленьке щастя і залюбки відвідуйте домашній хамам без особливих витрат часу, коштів і сил 😉

  • Tesori d`Oriente Hammam Аромадифузор
  • Tesori d`Oriente Hammam Крем для тіла
  • Tesori d`Oriente Hammam Рідке мило
  • Tesori d`Oriente Hammam Туалетна вода
  • Tesori d`Oriente Hammam Парфумований кондиціонер для білизни
  • Tesori d`Oriente Hammam Ароматизатор для білизни