Lytvynenko

Зануртеся у безтурботне Monaco разом з Avenue Des Parfums

Зануртеся у безтурботне Monaco разом з Avenue Des Parfums

Продовжую знайомство з українським брендом парфумерії Avenue Des Parfums 🥰

Попередній огляд на аромадифузор, що тішить мою оселю - https://club.makeup.com.ua/post/48126/

Сьогодні на огляді аромат Royal Monaco, такий яскравий, знайомий та водночас новий для мене ☺️

Пакування: скляний прозорий флакон із мінімалістичним гарним дизайном, обʼємом 50мл., що запакований у презентабельну біло-сіру коробочку.

Зануртеся у безтурботне Monaco разом з Avenue Des Parfums
Зануртеся у безтурботне Monaco разом з Avenue Des Parfums

Класифікація: нішева
Тип аромату: водяні, квіткові


Початкова нота: Ківі, Ревінь, Рожевий перець
Нота серця: Жасмин, Кавун, Цикламен
Кінцева нота: Лимонне дерево, Мускус, Сандал

Стійкість: ≈6 годин, на одязі трохи довше.

Шлейф помірний, не задушливий.

Думаю, найкраще підходить для весни та літа, коли його водяні та квіткові ноти ідеально відображають свіжість і легкість цих сезонів.

Я використовую на щодень, але буквально пару розпилень. Хоча на вечір теж буде пасувати 🥰

Цей аромат схожий за настроєм з DOLCE&GABBANA L'Imperatrice, як вказує виробник, і я погоджуся на всі 100!

Та Royal Monaco все ж здивував мене тим, що я можу розрізнити ноти та прослідкувати, як розкривається аромат🤤

Я відчуваю у ньому легкий, але водночас яскравий вибух свіжості, який вловимий з першого пшику.

Спочатку на шкірі розкривається соковите ківі, солодко-кислуваті ноти, мабуть, це ревінь, і злегка гострий рожевий перець, додаючи аромату енергії.

Це поєднання дає відчуття прохолоди ранкового бризу, коли повітря ще наповнене росою, а світ прокидається після нічної тиші 😌

Поступово аромат починає змінюватися, огортаючи квітковими нотами. Серце аромату розкривається для мене ніжним жасмином та соковитим ароматним кавуном. Та це абсолютно не приторно. Вони створюють гармонійний баланс між свіжістю і квітковою солодкістю, ніби перебуваєш у саду після дощу, де все ще пахне свіжими пелюстками 🥰

У завершенні я відчуваю заспокійливі лимонні ноти, м’яку цитрусову гіркоту і теплий, ніжний мускус, що огортає шкіру, залишаючи м’який шлейф.

Додавання сандалу додає аромату дерев’яної глибини, що нагадує спокій літнього вечора біля моря, коли сонце вже сідає, а на горизонті розгортаються спокійні тіні.

Royal Monaco - як подорож від ранкової свіжості до вечірнього затишку, де кожна нота сплітається в гармонійну мелодію, даруючи відчуття спокою і внутрішньої сили ✨

Мені він зайшов набагато краще, аніж L'Imperatrice, хоча схожість в них дійсно висока)

Стійкість, розкриття на шкірі та шлейф мене однозначно потішили 🥰 Раджу послухати його і вам!