Анастасія Фоміна

Якщо шукаєте бюджетний гель для брів з ефектом ламінування,то я вам допоможу в цьому.

Якщо шукаєте бюджетний гель для брів з ефектом ламінування,то я вам допоможу в цьому.

Гель для брів від Zario Professional став моєю неочікуваною,але крутою знахідкою.В мене достатньо густі та неслухняні брови ,тому знайти гідний по якості гель для брів -це справжній челендж,але здається мені вдалося.Він чудово підходить під усі необхідні мені параметри:дуже круто тримає брови,є ефект ламінування,класна зручна маленька щіточка,яка допомагає без проблем вкласти брови наверх або як вам подобається,не склеює волоски та не залишає білого нальоту,який іноді з‘являється під час використання геля/мила/воску для брів.Ну і звичайно вартість смішна,75 грн за такий якісний крутий засіб.

Від мене точно лайк цьому гелю.

Якщо шукаєте бюджетний гель для брів з ефектом ламінування,то я вам допоможу в цьому.
Якщо шукаєте бюджетний гель для брів з ефектом ламінування,то я вам допоможу в цьому.
Якщо шукаєте бюджетний гель для брів з ефектом ламінування,то я вам допоможу в цьому.