Vikulyk

Показую ефект від автозасмаги для обличчя

Показую ефект від автозасмаги для обличчя

Автозасмага йде у вигляді спрею, що доволі зручно.

Такшо хочу зразу зауважити, що дає вона явний ефект, звичайно ж в кінці постику я його покажу.

А спочатку поговоримо про мій досвід і враження.)

Показую ефект від автозасмаги для обличчя
Показую ефект від автозасмаги для обличчя

Як використовувати?

Я нанесла спрей зверху догляду вночі перед сном і ще деякий час походила, дала йому влягтись. Спочатку бризькаю на декілька частин обличчя і потім розприділяю пальчиками по всьому лицю, добиваючись ефекту рівномірного покриття.

Автозамага-це той продукт, з яким потрібно бути обережним, тому будь ласка добре мийте руки і слідкуйте, щоб спрейчик нікуди не затік.

Звичайно декілька годин не вартує мити чи мочити обличчя, от на ніч просто ідеально, хоча я наносила і вдень, але чекала 2-3 години перед тим, як нанести макіяж, доречі за цей час автозасмага вже починає поступово проявлятись.

Враження від використання:

  • Спрей дійсно робить гарну засмагу, яка помітна (в доброму сенсі) на обличчі.
  • Він лягає рівномірно, не скочується, не підкреслює недоліки, навпаки шкіра виглядає здоровішою.
  • Можна нашаровувати продукт, для збільшення ефекту, я використовувала двічі і засмага ставала все більш помітною, при цьому проблем у використанні не виникало.
  • Стікість хороша, десь три дні він добре тримається, а потім поступово і непомітно починає сходити.
  • Спрей не викликав ніяких побічних ефектів.

Зараз насправді існує така чудова альтернатива, щоб додати здорового і ефектного вигляду обличчя і тіла, завдяки автозасмазі. Ця новинка дуже проста у використанні, адже ви швидко можете добитись ефекту засмаги, без шкоди для здоров'я і краси.