𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Шампунь для чоловіків для щоденного використання

Шампунь для чоловіків для щоденного використання

З брендом Barbers ми вже знайомі, але шампунь спробували вперше. Із всього асортименту вирішили обрати Original Premium Shampoo для щоденного використання, бо у чоловіка жирна шкіра голови і він її миє кожного дня.

Шампунь для чоловіків для щоденного використання
Шампунь для чоловіків для щоденного використання
Шампунь для чоловіків для щоденного використання
Шампунь для чоловіків для щоденного використання
Шампунь для чоловіків для щоденного використання

Взагалі, моєму чоловікові підходить не кожен шампунь, від деяких з'являється лупа і свербіж, то ж в цьому плані не вгадаєш - підійде він чи ні, все пізнається тільки на практиці.

Шампунь має великий об'єм, а саме 400 мл. Ще випускається по 1 л.

Флакон має зручний формат так як оснащений дозатором, що спрощує процес отримання потрібної кількості.

Оформлення шампунів нагадує гелі для душу цього ж бренду, але флакон не такий пузатий, а більш витягнутий. Я спеціально поставила його подалі від гелів Barbers, щоб не виникло плутанини ))

Дозатор працює справно, натискається легко, порції видає невеликі. Чоловіку достатньо 2-3 натискань.

Шампунь прозорий, гелевої текстури.

По аромату так одразу і не скажеш, що він чоловічий. Запах у нього дуже приємний, свіжий, після миття не залишається.

Читаючи не досить позитивні відгуки на цей шампунь (що погано очищує, і мало піниться, а комусь і не підходить) якоїсь миті були сумніви на рахунок нього, але все ж таки попереднє знайомство з цією маркою у нас залишило гарні враження, тому я була впевнена, що він не поганий. І я не помилилася у своїх догадках. Шампунь видався чудовим і на щастя прекрасно підійшов моєму чоловікові.

Шампунь добре піниться , а утвореної піни від 2-3 натискань достатньо, щоб якісно вимити голову. При цьому чоловік миє лише раз.
Змивається легко, залишаючи відчуття чистоти і свіжості. Волосся після нього м'яке.
Головне, що шампунь не спровокував ніяких негативних наслідків. Шкіра голови після нього в порядку, свербіжу не має, лупи також не виникло. Він ретельно, але делікатно очищує, не пересушує епідерміс і чудово підходить для щоденного використання.

Чоловіку шампунь підійшов і в принципі сподобався, нарікань не викликав.