wowmom

Якщо я не знаю, який мені обрати консилер, то просто беру Maybelline Fit Me. Перевірений часом!

Якщо я не знаю, який мені обрати консилер, то просто беру Maybelline Fit Me. Перевірений часом!
Якщо я не знаю, який мені обрати консилер, то просто беру Maybelline Fit Me. Перевірений часом!
Якщо я не знаю, який мені обрати консилер, то просто беру Maybelline Fit Me. Перевірений часом!

Привіт, красуні!

Я "щаслива власниця" глибоко посаджених очей та тонкої шкіри, через яку відніються всі судинки, і тому, синці зі мною "ол дей ол найт" на протязі всього життя.

І якщо вам здасться, що на фото все не критично, знайте - це просто камера мене любить і трошки "прикрашає":-)

Так от...консилер - це для мене просто номер один у косметичці, адже я без нього навіть сміття не піду викидати.

Кожного разу, я намагаюсь пробувати нові засоби у цій категорії, в надії, що колись знайду найкращу перлину. Погодьтесь, індустрія краси на місті не стоїть.

Але якщо я не знаю, що мені обрати, просто беру один із своїх фаворитів - консилер Maybelline Fit Me.

Якщо я не знаю, який мені обрати консилер, то просто беру Maybelline Fit Me. Перевірений часом!

Хочу сказати, що консилер дуже економічний у використанні. Незважаючи на об'єм всього 6,8 мл, мені його вистачає на 4-5 місяців точно.

Враховуючи невисоку ціну, то це просто топ.

А ще, одним із головних плюсів є те, що в лінійці дуже багато віддінків. Є і світлі, і темні, і з різними підтонами. Кожна зможе підібрати варіант, який ідеально підійде саме вам.

В мене віддінок 15 Fair.

Це насправді досить світлий віддінок, знейтральним бежевим підтоном. Саме цей колір підходить мені майже цілий рік. Він плюс-мінус на тон світліший за мою тональну основу.

Наноситься консилер за допомогою м'якенького спонжику. Розподіляю я його, як правило, безименним пальцем. Так мені здається, що він краще лягає на шкіру.

Перед тим, як наносити консилер, я обов'язково зволожую шкіру навколо очей, і даю крему вібратися. Це звичайна підготовка, але дуже важлива для того, щоб маскуючий засіб добре тримався.

Я наношу небагато консилера, щоб не переборщити. Лише на самі темні місця. Якщо мені не вистачає покриття, можу трошки нашарувати, але це буває дуже рідко.

Завдякі хорошій пластичності, і достатній пігментації, він гарно розподіляється і перекриває недоліки. Я не люблю, коли консилер виглядає, як замазка, тому Maybelline Fit Me у цьому плані мене повінстю влаштовує.

Фініш у нього сатиновий, і він не самофіксується, що я вважаю - це тільки плюс. Для мене не проблема нанести трошки прозорої пудри зверху, але я точно знаю, що консилер не буде сушити ніжну шкіру.

Консилер чудово освіжає погляд, і якщо все зробити правильно, то він не буде підкреслювати сухість, і не западатимиме у зморшки на протязі дня.

Maybelline Fit Me - хороший перевірений варіант на кожен день.

Особисто я для себе недоліків не бачу:-)

Мої щирі рекомендації, якщо ви шукаєте бюджетний, але класний консилер.

Дякую за увагу!