wowmom

Я хоч і не фанат класичних пухнастих щіточок в туші, проте Seventeen приємно здивували!

Я хоч і не фанат класичних пухнастих щіточок в туші, проте Seventeen приємно здивували!
Я хоч і не фанат класичних пухнастих щіточок в туші, проте Seventeen приємно здивували!

Привіт, красуні!


Думаю, ви зі мною погодитися, що туш - це такий чарівний засіб, який будь-який макіяж, неважливо - денний або вечірній, завершує і підкреслює очі.

І, незважаючи на велике різноманіття на ринку різних тушей, знайти ТУ САМУ, інколи буває не так-то і просто.

То осипається, то склеює вії, то недостатньо подовжує... ох...

Але сьогодні ми поговоримо про хорошу, робочу "конячку", на яку я сміливо можу покластися кожного дня - це Seventeen Fiber-Volume Mascara.

Я хоч і не фанат класичних пухнастих щіточок в туші, проте Seventeen приємно здивували!

Отже, що головне у туші? Звісно - це щіточка!

Seventeen Fiber-Volume Mascara має класичну пухнасту щітку у формі ялинки

Я, насправді, більше люблю силіконові щітки, але з цією формою теж змогла потоваришувати.

До речі, туш має в своєму складі маленькі частинки фібри, які ви можете бачити на макро-фото, і от вони додають додатковий об'єм вашим віям.

Формула у Seventeen Fiber-Volume Mascara кремова, і це мені дуже сподобалося. Туш одразу почала гарно фарбувати вії, і їй не потрібно часу, щоб дійти "до тієї самої" консистенції, як це часто буває з більш рідкими тушами.

А зараз я вам покажу, який ефект робить туш Seventeen на моїх очах.

В мене від природи досить довгі і підкручені вії, і майже кожна туш виглядає на мені добре, але все ж цей екземпляр зміг приємно здивувати.

Отже, Seventeen Fiber-Volume Mascara точно направлена саме на об'єм, адже візуально здається, що вії стали наче товстішими, при цьому туш їх не склеює. Мені дуже подобається результат, особливо, коли дивлюсь фото в порівнянні.

Вона чудово нашаровується, і це дозволяє зробити, як більш денний варіант макіяжу, так і додати більше драми (як я люблю).

Але, найголовніше, що навіть якщо я нанесу більше шарів туші, то вона все одно не осипається.

Seventeen Fiber-Volume Mascara змивається чудово, як гідрофільною олією, так і міцелярною водою, не створюючи ефект панди.

Проте, майте на увазі, що туш не водостійка, тож плакати з нею, або плавати в басейні, буде не найкращою ідеєю.

В цілому вона дуже класна, і дійсно мені сподобалася. Хороший приклад класичної формули, яка точно не підведе.

Дякую за увагу 😘

(Довелося перезавантажити пост, бо не підтягнувся товар, за що я одразу вибачаюся).