Дарина🦉

Крем для мікродермабразії шкіри

Крем для мікродермабразії шкіри

Крем для мікродермабразії шкіри, не для всіх, бо далеко не всі люблять такі засоби.

Крем доволі агресивно працює, але ефект дає!

Переваги та склад від виробника:

Abradermol Microdermabrasion Cream чудово відлущує ороговілі часточки шкіри, добре полірує та тонізує.

За рахунок дії своїх абразивних часточок сприяє кращому проникненню кисню та інших корисних компонентів.

Також розгладжує зморшки, покращує та вирівнює колір обличчя, бореться з пігментацією й усуває дрібні недоліки.

Склад:

кристали алюмінію - 20%, нікотинамід - 5%, масло ши - 3%

Представлен в класичній для крему, баночка з товстого скла, кришечка міцно закручивається, в середині є захистна мембрана. Об'єм 50 г.

Аромат - трохи косметичний, можно казати, що він відсутній.

Текстура - це доволі живильний крем, в якому дуже багато дрібних абразивних частичок, нагадує соду, тільки більш твердіше. Вони дуже дрібні, іх навіть важко побачити.

Спосіб використання від виробника:

Нанести на вологу шкіру, уникаючи області навколо очей і губ. Ретельно промасажувати протягом 2-3 хвилин, потім ретельно змити.

Щодо ретельно промасажувати, я би не радила, бо для моєї чутливої шкіри це занадто, таке враження, що з'явиться "кровава роса", якщо прикладати зусілля. Мій варіант це лагідно, не швидко помасажувати.

Зі своєю шкірою, я використовую його 1-2 рази на два тижня. Не використовую, коли є сильні запалення.

Він дуже глибоко очіщує, позбуває лущень, і головне мені подобається результат на чорних цятках.

Само більше я задоволена бо бачу результат на рельєфі шкіри, так він маленький, але є! Полірує він дуже потужно.

Колір став більш рівний.

На пігментацію ніяк не вплинув.

Результатом я задоволенна, головне знайти підхід до цього засобу!

Дякую 🤍

Крем для мікродермабразії шкіри
Крем для мікродермабразії шкіри
Крем для мікродермабразії шкіри
Крем для мікродермабразії шкіри