Anna_feerie

Чоловіча територія: крем для гоління, який перевершив всі пінки та гелі разом

Чоловіча територія: крем для гоління, який перевершив всі пінки та гелі разом
Чоловіча територія: крем для гоління, який перевершив всі пінки та гелі разом

Знаєте, якщо ви подаруєте близькій людині такий засіб, то це точно не буде банально або нецікаво, адже це не просто черговий продукт для гоління, а зовсім інший рівень комфорту та якості. Джилет, Арко та всякі Ів Роше просто не йдуть в порівняння (повірте, така оцінка від чоловіка це майже косметичний Оскар😁). Тут дуже багатий склад, є жирні кислоти, масло ши (про нього та його користь робила окремий допис: https://club.makeup.com.ua/post/46560/), алантоїн, вітамін Е та сорбитол.

Чоловіча територія: крем для гоління, який перевершив всі пінки та гелі разом
Чоловіча територія: крем для гоління, який перевершив всі пінки та гелі разом
Чоловіча територія: крем для гоління, який перевершив всі пінки та гелі разом

Пакування мені дуже подобається, бо звичні балони під тиском, в яких продаються гелі/пінки зовсім не підлягають переробці, а тут баночка, яку можна потім використовувати у власних цілях (це більш екологічно, до того ж дуже стильно виглядає)).

Консистенція кремова, ніби трохи взбита, для гоління потрібно зовсім трішки, адже крем чудово розноситься та вспінюється навіть без спеціального приладдя накшталт помазка. При цьому дуже добре огортає щетину і завдяки цьому бритва ковзає легко, не травмуючи шкіру. Також крем запобігає почервонінням і подразненням (думаю, тут заслуга олій та заспокоюючих компонентів).

Аромат заслуговує на окрему розповідь, адже він деревинний, маскулінний, при цьому не звучить дешево або якось "занадто".

Підсумовуючи, можу сказати, що продукт справді ефективний та професійний, недарма бренд позиціонується як спеціалізований для барбершопів😎. Також я бачила відгуки дівчат, які стали купувати й собі креми Барберс замість модних пахучих гелів. Думаю, моя наступна обновка буде з апельсиновим ароматом))).