Ірина 🦋

Ароматний скраб для тіла "Бразильський кокос" +порівняння зі скрабом від Tink

Ароматний скраб для тіла "Бразильський кокос" +порівняння зі скрабом від Tink
Ароматний скраб для тіла "Бразильський кокос" +порівняння зі скрабом від Tink

Я вже показувала вам одну зі своїх останніх покупок набір із кокосовим 🥥 ароматом https://club.makeup.com.ua/post/48863/

Спочатку я хотіла взяти скраб «Виноград і лайм», тому що з цим ароматом у мене вже є гель для душу від Dermacol, і я просто закохана в цей аромат. Але знижка 🏷️була на «Бразильський кокос», а цей аромат я ще не пробувала і вирішила, що візьму такий самий скраб на додаток до набору. Тим більше, мій інший улюблений кокосовий 🌴пінний скраб Tink Superfood For Body Coconut & Vanilla 🥥 уже закінчується, про нього тут https://club.makeup.com.ua/post/42323/

Ароматний скраб для тіла "Бразильський кокос" +порівняння зі скрабом від Tink

Пориньте в тропічну насолоду завдяки скрабу для тіла "Бразильский кокос" від бренду Dermacol. Цей ніжний засіб, натхненний ароматом кокосу, допоможе створити справжню спа-процедуру для вашої шкіри. Кристаліки цукру поступово тануть від тепла тіла, проте встигають здійснити м'яке та делікатне відлущування ороговілих клітин. Після цього ви відчуватимете неймовірну шовковистість і гладкість на дотик, а на самій шкірі зберігатиметься легкий розслаблюючий аромат. Кокосова олія у складі в свою чергу забезпечує активне зволоження, даруючи відчуття комфорту після кожної процедури.

Особливості Dermacol Aroma Ritual Brazilian Coconut Relaxing Body Scrub:

🥥 солодкий кокосовий аромат дарує додаткову насолоду;

🥥 ніжно очищає ороговілі клітини, усуваючи шорсткість;

🥥 робить шкіру гладкою на дотик і яскравою;

🥥 забезпечує антиоксидантний захист;

🥥 підходить для будь-якого типу шкіри;

🥥 пом'якшує, надає шовковистості;

🥥 стимулює оновлення епідермісу.

Пакування: Пластикова коробочка з яскравими малюнками. Під кришечкою є захисна фольга, такі речі дуже важливі для мене, я знаю, що засіб до мене ніхто не відкривав. Об'єм 200g

Зовнішній вигляд: Це цукровий скраб, ніжно-персикового кольору із кристаликами цукру всередині.

Аромат: Дуже насиченный, схож с ароматом від Victoria's Secret Coconut Passion 🌴

Використання: За своєю дією та консистенцією цей скраб ідентичний зі скрабом від Tink. Обидва скраби пінні, при використанні на вологу шкіру він починає пінитися, виходить скраб і гель для душу 2в1.

Кристаліки цукру делікатно очищають шкіру, не дряпаючи її. Так само на відміну від сольових скрабів цей не пече, якщо на тілі є якісь подряпини або ви тільки зробили депіляцію. Після себе не залишає жирної/маслянистої плівки на тілі. Шкіра після нього ніжна і гладка, добре очищена, він відмінно прибирає лущення/ відмерлі лусочки шкіри.

Порівняння: У скрабу Tink, об'єм більше 330g, у той час як у Ritual 200g, при тому що у Tink ціна вдвічі менша. Відмінність так само в ароматі, у Tink він легший, ніжніший, нагадує Рафаелло, у той час як у Ritual аромат яскравий насичений, солодший і залишається на тілі довше. А якщо ви шанувальник ароматів від Victoria's Secret та аромат Coconut Passion вам побобається, то цей скраб на залишить вас байдужими, з урахуванням що й вартість у засобів Ritual з ароматом Brazilian Coconut набагато менша ніж у VS. У Tink виробник Україна 🇺🇦 у Ritual Чехія 🇨🇿

Також у бренду з ароматом Brazilian Coconut є піна для вани, гель для душу, крем для тіла. Та рідке мило и крем для рук, які в мене є, посилання на їх огляд я залишала на початку допису 😉

А ви любите аромат кокосу в косметиці та парфумерії? Якщо так, то які ваші улюблені засоби із цим ароматом?