Дарина🦉

Спрей-автозасмага для обличчя

Спрей-автозасмага для обличчя
Спрей-автозасмага для обличчя

Привіт, нещодавно я розповідала про крутий результат, який дав - Мус-автозасмага для тіла Joko Blend Self Tanning Mousse, результат за посиланням - https://club.makeup.com.ua/post/47917/

Сьогодні про - Спрей-автозасмага для обличчя Joko Blend Self Tanning Spray.

Засіб представлений у форматі спрею, це дуже зручно! Зручний дозатор, який рівномірно розпилює та гарно дозує сам засіб. Об'єм 100 мл

Упакован в картонну коробочку , на якій вказана необхідна інформація для споживача, та детально розписано як користуватись засобом.

Текстура рідка , прозора, як звичайна водичка.

Аромат легкий , не нав'язливий, косметичний, зовсім не відчувається на шкірі.

Спосіб застосування:

Пшик-пшик і все, все дуже просто та зручно!

Розпилити міст на чисту суху шкіру обличчя рівномірним шаром.

Залишити до повного поглинання. Бажано не мочити оброблену шкіру протягом 6 годин.

Для підтримання ефекту засмаги повторювати нанесення засобу 1-2 рази на тиждень.

Засіб має накопичувальний ефект, але я маю дуже білу і бліду шкіру, тож ефект в мене після першого використання є!

Це дуже вдалий результат. Засіб лягає рівномірно, швидко вбирається, не залишаючи жодного сліду. Дуже комфортне нанесення та швидке.

Вже через 5-6 годин є результат, це рівномірна гарна, природня засмага.

Я використовую один раз на тиждень, мені цього вистачає, тут, як кому подобається, можно корегувати.

З плюсів, автозасмага дуже рівномірно сходить, ніяких плям в мене не було.

Також ніяких нових висипів або почервоніннь, хоча маю чутливу та проблемну шкіру.

Дуже задоволена як мусом для тіла так і автозасмагою для обличчя, буду повторювати з задоволенням🤎!

Спрей-автозасмага для обличчя
Спрей-автозасмага для обличчя
Спрей-автозасмага для обличчя
Спрей-автозасмага для обличчя
Спрей-автозасмага для обличчя
Спрей-автозасмага для обличчя
Спрей-автозасмага для обличчя