Дарина🦉

Сонцезахисний гель-крем для обличчя

Сонцезахисний гель-крем для обличчя

Найгірший SPF 50, який тільки в мене був! Це звичайно дуже важко підібрати комфортний крем, але цей змушує сказати, що Лореаль флюїд з вітаміном С (який для мене був занадто жирним), був прекрасний!

Склад:

Вода (Aqua/Water/Eau), дібутил адіпінат, октокрилен, метилен біс-бензотриазоліл тетраметилбутилфенол [Нано], пропандіол, бутил метоксидібензойлметан, гліцерин, дикаприловий карбонат, біс-етилгексілооксифенол метоксіфеніл тріазин, аскорбіл глюкозид, модифікований кукурудзяний крохмаль, дикаприловий ефір, силіка, токоферол, цетеариловий спирт, декіл глюкозид, C20-22 алкіл фосфат, C20-22 спирти, гідроксіетил акрилат/натрій акрилоілдіметил таурат кополімер, коко-глюкозид, пентилен гліколь, ксантанова камедь, сквалан, натрій гідроксид, натрій цитрат, 1,2-гексанедіол, каприловий гліколь, олія Glycine soja (соєва), лимонна кислота, ектоїн, манітол, ксилітол, полісорбат 60, рамноза, пропіленгліколь, азіатікоцид, мадекацизова кислота, азіатікова кислота, сорбітан ізостеарат, фруктолігосахариди, каприловий/каприловий тригліцерид, екстракт Laminaria ochroleuca, ароматизатор (парфуми). [Bi 481].

Спочатку таке враження, що пройшов строк придатності (але все норм), консистенція - це крем в олії або олія в кремі, як старий засіб, або коли довго полежав на сонці, він розшарований.

Він без аромату, не вибілює шкіру, але залишає жирну плівку, результат - це просто олія на шкірі (це не здорове сяйво) + він скочується (навіть як самостійний засіб).

Важко розподіляється та залишає сліди після себе (останне фото в каруселі, бо боках на руці).

Користуватись, нажаль, ним не можливо! Це в мене, перший такий невдалий засіб від цього бренду!

Єдиний плюс це зручний формат, м'яка туба (40 мл.), з вдалим носиком, та відсутність аромату.

+1 не дуже вдалий досвід, але я маю надію, що тільки мені попався такий невдалий!

Сонцезахисний гель-крем для обличчя
Сонцезахисний гель-крем для обличчя
Сонцезахисний гель-крем для обличчя
Сонцезахисний гель-крем для обличчя
Сонцезахисний гель-крем для обличчя
Сонцезахисний гель-крем для обличчя