K_Filonenko

La Rive Woman In

La Rive Woman In
La Rive Woman In

In Woman від La Rive - це парфум для жінок, належить до групи ароматів квіткові, шипрові. Солоденький аромат, який розкривається на початку нотами чорної смородини, потім квітковими звучаннями троянди і фрезії, і під кінець м'якими та теплими ароматами ванілі, пачулі та деревними нотами. Дуже жіночні та чутливі парфуми з ніжним та теплим ароматом. Для мене ці парфуми виявилися занадто солодкими та задушливими. Подобаються ці парфуми на комусь, але сама носити їх не можу. Можливо у холодну пору вони відкриються краще, але на літо для мене вони занадто приторні. Розкриття в La Rive Woman In досить гарне і шлейфове, відчувала їх досить довго на тілі та одязі. Дуже шкода, але аромат виявився не мій, мені не вистачило свіжості.

Аналог Armani Si. Дуже схожий аромат, але більш плаский в плані розкриття нот.

Тип аромату: Шипрові
Початкова нота: Чорна смородина
Нота серця: Троянда, Фрезія
Кінцева нота: Ваніль, Деревинний акорд, Пачулі
Група товару: парфумована вода
Об'єм: 30ml, 90ml
Стать: для жінок
Класифікація: міддл маркет
Країна ТМ: Польща

Упаковка: Парфуми упаковані в паперову коробочку. Має простенький флакон, який зручно брати з собою. Має маленьку кришечку з темного напівпрозорого пластику.

Розпилювач: Якісний, не плюється, рівномірно розподіляє парфуми.

Стійкість: Стійкі, шлейфові.

Ці парфуми сподобаються поціновувачам солоденьких квіткових ароматів. Але якщо ви любите солодко-свіжі звучання, то скоріш за все вам буде складно носити ці парфуми.
Про моє захоплення парфумами La Rive я вже писала раніше.
https://club.makeup.com.ua/looks/47388/

La Rive Woman In
La Rive Woman In
La Rive Woman In
La Rive Woman In
La Rive Woman In
La Rive Woman In
La Rive Woman In
La Rive Woman In
La Rive Woman In