valeriajikia

Краса волосся, шкіри та нігтів. Вітамін B7.

Краса волосся, шкіри та нігтів. Вітамін B7.

Біотин або ж просто знайомий багатьом вітамін В7 є одним з найбільш популярних препаратів, коли мова йдеться про здоров’я та зовнішній вигляд нігтів, волосся та шкіри. Особисто я не дотримуюсь чітких графіків в плані довготривалих курсів, а пропиваю лише один мінімальний курс (1 місяць) в особливо вразливі для організму періоди. Перехід з літнього на осінній сезон вже декілька років поспіль супроводжується ламкістю і випадінням мого волосся, погіршенням стану шкіри та нігтів, а біотин максимально позитивно сприяє покращенню та відновленню в саме таких випадках. В аптеках та на багатьох онлайн сайтах можна знайти подібні засоби з абсолютно ідентичним складом та грамовкою препарату, проте з великим коливанням цін в залежності від виробника. Я для себе обрала один з найбільш бюджетних варіантів, який при прийнятній вартості абсолютно не поступається якістю та ефективністю аналогічним, але в рази дорожчим засобам в основі яких діючою речовиною є той самий біотин. Наполегливо рекомендую перед вживанням порадитися з лікарем, адже даний засіб має деякі протипоказання і застосовується внутрішньо впливаючи на організм зсередини. Нижче вкажу біотин, який є на сайті, його я теж застосовувала раніше і була задоволена результатом повністю.

Краса волосся, шкіри та нігтів. Вітамін B7.