O_Skomska

Перші обновки місяця

Перші обновки місяця

Перші покупки , але не доглядових продуктів та декоративки , а саме засобів по догляду за домом.

Це перший допис з таким оглядом , тому буде цікаво , чи вам це актуально , чи ні, про що хотіли б дізнатись детальніше?

Отже що ж придбала?

Серветки косметичні двошарові, 150 шт від бренду Сніжна Панда .

Я їх використовую для обличчя після вмивання .

Саме такий формат беру вперше , цікаво буде порівняти з паперовими ( адже ці саме косметичні і вони здаються трішки тонші).

Перші обновки місяця

Я маю автоматичний освіжувач повітря від Air Wick , вже давно закінчився попередній балон , він довго стояв пустуючи , нарешті придбала новий аромат "Вишневий цвіт" .

Для мене він здався дуже приємний , квітково -фруктовим .

Тому залишаю його у ванній кімнаті, а аромадифузор з даного допису : https://club.makeup.com.ua/post/49538/ переношу в кухню. .

Засоби даного бренду заполонили соц. мережи , тому я також вирішила спробувати , почала знайомство з - піни для чищення ванної кімнати The Pink Stuff Bathroom Foam Cleaner 750 мл.

Дуже подобається формат , що це не аерозоль , а саме піна, щей має легкий рожевий відтінок.

Вже спробувала в процесі прибирання ванної і перше враження дуже позитивне.

Ще один бренд , який мене дуже зацікавив - це DenkMit .

Взяла піну-очисник для туалету DenkMit Цитрус 500 мл.

Вже також спробувала в процесі прибирання.

Він має приємний , освіжаючий, лимонний аромат .

Текстура - густої, щільної піни .

Круто очищає, та освіжає. Цікаво спробувати тепер інші засоби даного бренду.

Обрала цього разу Tesori d’Oriente Muschio Bianco 760мл.

Він став також одним з моїх фаворитів.

Завдяки унікальному аромату білого мускусу, цей кондиціонер надає білизні відчуття легкої свіжості, та при цьому затишку.

Він солодкуватий, ніжний, мʼякий, пудровий, пряний, ванільний, молочний.

Ноти:
Верхні ноти: іланг-іланг, троянда
•Середні ноти: цикламен, фрезія, жасмин, гвоздики
•Базові ноти: білий мускус, боби тонка, ягоди ванілі

Ось такі обновки і перші враження.

Які ваші улюбленці для дому ? що завжди повторюєте із засобів для прибирання? діліться досвідом, дуже цікаво