wowmom

В погоні за модою та кремовими рум'янами. Або чому я обираю сухі текстури...

В погоні за модою та кремовими рум'янами. Або чому я обираю сухі текстури...
В погоні за модою та кремовими рум'янами. Або чому я обираю сухі текстури...
В погоні за модою та кремовими рум'янами. Або чому я обираю сухі текстури...

Привіт, красуні!

Якщо ви хоч трошки слідкуєте за новинами у макіяжному просторі, то впевнена, що мода на кремові рум'яна вас не оминула. Чесно кажучи, я так і досі не зрозуміла, чому візажисти спочатку наносять кремові текстури, але все одно закріпляють іх сухими. В чому сенс?

Можливо, це подовжує стійкість продукту, або якось міняється вигляд на обличчі.

І щоб дізнатися все це, я вирішила спробувати BB рум'яна від Lamel.

В погоні за модою та кремовими рум'янами. Або чому я обираю сухі текстури...

Чесно кажучи, мені якось не дуже щастить з кремовими текструми. Колись в мене були рум'яна в стіку від Евелін, рідкі рум'яна від Ейвон (жахливі, що капець). Чому я вирішила, що з Ламель все буде інакше, я не знаю. Точніше, знаю...це я надивилсь ютубу, тік току, інстаграму, і там їх звичайно ж дууууже рекомендували. Я ось і повелась.

У лінійці всього два віддінкі: 401 (більш персиковий) і 402 (класичний рожевий).

Для себе я обрала варіант 401 tea rose. І хоч на камері він здається прямо рудим, то в житті - це дуже приємний рожево-персиковий віддінок, який гарно освіжає обличчя.

Рум'яна досить добре пігментовані, що напевно не дуже добре, тому що переборщити з ними - це раз плюнути. Я і досі не можу зрозуміти, скільки іх треба наносити. Якщо мало - то їх і не видно на обличчі, якщо багато - то потім все лице у рум'янах. Намагаєшься нашарувати - привіт плями:-)

Коли я читаю у відгуках, що "рум'яна чудово тушуються", мені одразу хочеться запитати, чому ви використовуєте магію поза Хогвардсу?

Жартую:-)

І ще окреме "фе" хочеться висловити про упаковку.

Щоб дістати "ту саму правильну кількість засобу", треба дуже постаратися. В мене виходить так: або я вилила на себе пів тюбику, або я п'ять хвилин намагаюсь здобути хоч краплинку. При цьому носик у рум'ян завжди брудний. Хммм...дивно.

Це приблизно так я наношу рум'яна. Тушую або пальцем, або пензлем. Але у обох випадках, не рідко в мене виходять плями. Треба постійно поправляти.

Все це, звичайно можна було би потерпіти, якщо б у них була класна стійкість, але і тут провал - через 3-4 години, я їх не бачу на обличчі.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що мені дуже сподобався віддінок.

Він справді освіжає та натурально виглядає.

Але...возитися с нанесенням 10 хвилин, щоб нормально нанести, нормально розтушувати, і щоб насолоджуватися ефектом пару годин - я не готова. Мені набагато простіше використати звичайні рум'яна, які я наношу за 10 секунд, і які тримаються весь день.

Не знаю, можливо річ у навичках, але Lamel Professional BB Blush - це не моя історія...

Дякую за увагу:-)