Lily♥️

Маски Dr Jart + мій досвід використання

Маски Dr Jart + мій досвід використання
Маски Dr Jart + мій досвід використання
Маски Dr Jart + мій досвід використання

З масками від Dr Jart+ Я знайома досить давно! Продукти марки Dr.Jart не містять штучних ароматизаторів, парабенів, бензофенону та інших небезпечних для шкіри речовин.

Першу маску, яку я замовила на Make Up була киснева маска для очищення пор Dr. Jart+ Porecting Solution Dermask з чорним вугіллям.

Яка зазначена діяцієї маски:

1. Відмінно очищає пори від забруднень, абсорбує надлишки себума, м’яко відлущує і нормалізує кислотно-лужний баланс шкіри.

2. Засіб розроблений спеціально для догляду за проблемною, жирною шкірою.

3. За рахунок застосування інноваційної технології «бульбашок кисню» і природного абсорбенту – деревного вугілля, допомагає впоратися із запаленнями, прибрати жирний блиск і розширені пори.

4. У складі маски багатий рослинний комплекс з натуральних екстрактів авокадо, листя евкаліпта, апельсина, а також олії іланг-іланг і бергамота.

Спосіб застосування: дістати маску з упаковки, зняти захисну плівку і щільно прикласти маску до очищеного особі. Після появи бульбашок, круговими рухами помасажувати область розширених пор для кращого очищення шкіри. Через 10-20 хвилин зняти. Дати вбратися есенції, не змивати.

Як тільки маска починає взаємодіяти з теплом шкіри, на її поверхні утворюються маленькі бульбашки, які проникають в клітини епідермісу, очищаючи від забруднень.

Що хочу сказати, результат після цієї мені не сподобався! Якогось помітного ефекту очищення чи звуження пор не було, лише легке вирівнювання тону шкіри. Використала таких 5 шт. (сама в шоці , що замовила відразу аж 5 пам'ятаю😅) протягом місяця! Але результату як такого і після використання 5 не було. Тому знаючи, що маски Dr Jart+ не є зовсім бюджетними, я би звернула увагу на інші продукти цього бренду.

Ставлю великий плюс за склад! Бо склад в цих масочок дійсно відмінний! Кажуть , що в декого погано пінилася. В мене пінилися непогано! Сама маска виконана дуже круто, лекало, достатньо емульсії, але на мені вона не спрацювала, тому цю не повторюю більше.

Маски Dr Jart + мій досвід використання

Маска-детокс для обличчя Dr.Jart+ Brightening Solution та освітлювальна маска для обличчя з вітамінним комплексом Dr.Jart+ V7.

Активна формула розроблена на основі глутатіону та тандему ніцинаміду з бісабололом. Перший інгредієнт є трипептидною молекулою, яка ефективно видаляє темні плями. Другий - освітлювальний і вирівнюючий відтінок шкіри компонент.

Особливості маски Dr. Jart+:

- освітлює, зменшує видимість гіперпігментації та слідів постакне;

- ефективно бореться з прищами та чорними точками;

- зволожує та живить епідерміс;

- заспокоює почервоніння, роздратування та запалення;

- видаляє лущення;

- запобігає сухості та стягнутості;

- спонукає клітини до регенерації;

Спосіб застосування: Нанесіть маску на очищену шкіру, щільно притисніть шкірі і залиште на 10-20 хвилин. Після розподіліть залишки рідини по шкірі обличчя та шиї.

Я спробувала дві. Результат був однакового класний: більш свіжіша шкіра, рівний тон! Сироватки в середині багато! Рекомендую спробувати.

Зволожувальна маска з гіалуроновою кислотою "Капсули краси"Dr. Jart+ Dermask Vital Hydra Solution Face Sheet Mask

Особливості зволожуючою маски Капсули краси від Dr.Jart+: підвищує рівень вологи в клітинах, зміцнює природний захисний бар'єр епідермісу, нормалізує гідроліпідний баланс, позбавляє від сухості, освіжає і тонізує, повертає здоровий відтінок, стимулює синтез колагену, запобігає передчасним змінам, дарує м'якість і сяйво. Маска містить ксиліт, оліго-гіалуронову кислоту і екстракт водоростей. Така собі "аквбомба" для нашої шкіри.

Саме цю масочку я маю намір спробувати!🤗Адже про неї всі кажуть, що вау!