O’Ostah

Yves Saint Laurent Black Opium

Yves Saint Laurent Black Opium

Yves Saint Laurent Black Opium - це кохання на відстані. Семпли, затести, «розношування»… Але до мене він так і не переїхав. Я вагалась 9 років і вирішила, що ми маємо бути разом. Але перед цим я замовила декілька фланкерів. Може, за ці роки з‘явився хтось кращий? Висновок зроблю наприкінці.

Реклама парфумів - це окремий вид мистецтва для мене. Саме вона наштовхнула закинути до замовлення семпл на той час новинки. І, звісно, піраміда, бо у ній було майже все, що я обожнюю.

  • Початкова нота: Акорд кави
  • Нота серця: Жасмин, Рожевий перець, Флердоранж
  • Кінцева нота: Ваніль, Кедр, Пачулі

Кохання з першого вдоху. Густий, насичений, сексуальний, провокаційний. Той, що можна «вдягнути» під шкіряний тотал-лук або вечірню сукню. Я не ділю аромати на сезони чи час доби, але цей Опіум настільки святковий і тягучий, що йому не місце серед натовпу влітку. У ньому ідеально все, окрім того, що його можна почути від кожної п’ятої дівчинки. А я люблю хоч трохи вирізнятись.

Якщо версія 2014 року - це фільтр-кава з ванільним сиропом, то Інтенс - це подвійне еспресо із шотом віскі, притрушене гірким шоколадом і жменькою лакричних цукерок, які баріста насипав у якості компліменту.

  • Початкова нота: Абсент, Бойзенова ягода
  • Нота серця: Апельсиновий цвіт, Жасмин самбак, Кава
  • Кінцева нота: Ваніль, Лакриця, Сандал

Абсент? Ні, полин я не чую. Сандал? Можливо, але тільки відголоски. Квіти? Такі ж невиразні для мене, як і в першій версії. Із жасмином у мене особливі стосунки і чую я його за 10 метрів. А тут - зовсім ні. Інтенс дуже схожий на старшого брата, але щось кардинально нового в ньому я не знайшла.

  • Початкова нота: Кава, Какао
  • Нота серця: Жасмин, Флердоранж
  • Кінцева нота: Бурбонська ваніль, Пачулі

Кава і какао? Дійсно так! І, чомусь, саме цей фланкер нагадав мені Lancome Tresor, із яким ми закляті вороги. Мабуть, я вже занадто доросла для ванільного какао, і скоріше б подивилась у бік алкогольного еспресо. Не моє(

У лінійці є щонайменше три парфуми, які я не «скуштувала». Сподіваюсь, що ці пошуки приведуть мене до улюбленого і пізнаваного Black Opium, але з більш сучасним звучанням.