Vikulyk

Найкрасивіший крем для рук

Найкрасивіший крем для рук

Ця маленька естетичний тюбик з цепочкою, ще й в рожевому кольорі виглядає доволі гламурно і по-дівчачому, але при цьому стильно.

Крем йде в коробочці, сам тюбик доволі тендітний і з легкістю поміщається в сумочку. Таку красу треба брати з собою і всім показувати.)

Найкрасивіший крем для рук

При відкритті цепочка не плутається, адже на корочку є спеціальний механізм, який регулює процес.

Також в середині присутній конус, який з легкістю пробиває захисну фольгу на тюбику.

І тут починає відчуватись дуже приємний аромат, який асоціюється в мене з дизайном самого крему ( пудровий, жіночний, кокетливий)

Виробник дійсно подбав яскраву і одночасно чуттєву композицію, ось піраміда:

Верхні ноти: Піон, Гранат, Слива, Малина
Ноти серця: Гвоздика, Рожевий Перець, Жасмин, Конвалія, Дерево Гуаяк
Ноти бази: Кедр з Вірджинії, Пачулі, Мускус, Амбра і Пряність

По моїх відчуттях-це припудрені квіти і фрукти. Добре відчувається мускус, який я так обожнюю. Аромат солодкий і на мій смак гурманський, навіть дечим нагадує зефір з фруктовою начинкою.

  • Текстура в нього доволі густа, він легко розприділяється, але при цьому класно зволожує шкіру. Він ефективно насичує шкіру, такий кремчик і зимою буде дуже гарно підтримувати ручки доглянутими.
  • Шкіра рук стає м'якою і сухість та зморшки на ній не такі помітні.
  • До складу входять пептиди, якій дозволяють зберегтам молодість шкіри.

Висновок. Знову в саме сердечко крем для рук від Dott. Аромат, упакування, догляд, я тепер навіть не знаю чим мене можна здивувати і хто його переплюне.

І на останок трішки деталей ❤️