wowmom

Чи може консилер добре перекривати синці, не підкреслювати зморшки, і зволожувати шкіру? МОЖЕ!

Чи може консилер добре перекривати синці, не підкреслювати зморшки, і зволожувати шкіру? МОЖЕ!
Чи може консилер добре перекривати синці, не підкреслювати зморшки, і зволожувати шкіру? МОЖЕ!

Привіт, красуні!

Я, як "щаслива" власниця глибоко посаджених очей, та тонкої сухої шкіри, завжди знаходжуся в пошуках гарного консилера, який би і синці перекривав, і не підкреслював мої, вже доволі помітні, мімічні зморшки.

Повірте мені, що на нашому величезному б'юті-ринку не так-то і багато дійсно хороших консилерів.

Але, у бренду Seventeen є чарівний засіб, який виконує не тільки декоративну функцію, а ще й доглядає за ніжною шкірою під очима - це коректор-сиворітка Seventeen Magic Serum Concealer.

Чи може консилер добре перекривати синці, не підкреслювати зморшки, і зволожувати шкіру? МОЖЕ!

Отже, мої красуні, в цьому консилері містяться масла манго, масло ши та касторова олія, для того, щоб максимально живити і зволожувати проблемні зони. А це означає, що консилер краще не використовувати типу для перекриття недоліків та прищів. Це саме засіб для зони під очима.

В лінійці 4 віддінки, і перші два, на мою думку, чудово підійдуть для дівчаток зі слов'янським типом зовнішності. В мене віддінок 02.

Це світло-бежевий колір, з легким, ледь помітним персиковим підтоном.

Він дуже круто підлаштовується під ваш тон шкіри, а саме персикова нотка - ідеально нейтралізує синьо-фіолетовий пігмент.

Дозатор у Seventeen Magic Serum Concealer виконаний у формі залізного ролика. Скажу чесно, що мені не дуже зручно контролювати кількість засобу, яку я наношу, але мабуть є сенс в цьому ролику, якщо вам необхідний додатковий охолоджуючий масаж цієї зони.

Сенс казати, який консилер класний, якщо ти не показуєш це на власному прикладі?

Особисто я, довіряю відгукам де є конкретно фото до та після. Так я можу зрозуміти, чи підійде мені засіб чи ні.

Тож, ловіть моє "до".

Темні кола, видно всі судини/капіляри, перші (ну добре, другі) вікові зміни, стрес (через наших "сусідів"), недосипи (вгадайте, через кого?), і маємо те, що маємо.

Одразу скажу, що я не люблю щільні "замазки", які перекривають все, тому що я жива людина, і приймаю себе зі всіма своїми недоліками.

АЛЕ!!! Але...

Мені подобається, що мої синці не так кидаються в око, і загальний тон обличчя виглядає рівним.

Я наношу консилер Seventeen Magic Serum Concealer тоненьким шаром.

Ви тільки подивіться, як одразу змінився погляд! Здається , що начебто я виспалася, правильно харчуюсь, і живу десь в Польщі, а не в Кривому Розі.

А найголовніше, нема відчуття перенавантаження від косметики! Типу своя шкіра, тільки краще.

Seventeen Magic Serum Concealer лягає максимально тоненьким і непомітним шаром.

Хочете макро? Будь ласка!

Я дуже хочу вам показати, як красиво виглядає консилер на тонкій сухій шкірі.

І, незважаючи на те, що він якийсь супер невидимийдля мене, все одно - синяки перекриває просто чудово.

Не сушить, не скочується у зморшки (після припудрювання), класно тримається - це все, що я можу сказати про Seventeen Magic Serum Concealer.

Без зайвих перебільшеннь - це один із кращих консилерів, які я тестувала в принципі.

Якщо б я зараз писала пост про фаворити року/літа/тижня/дня, то консилер Seventeen Magic Serum Concealer був би там обов'язково.

Дякую за увагу 😘