O_Skomska

Аромат , що створить затишок

Аромат , що створить затишок

Я вже вам розповідала про аромат , який обрала для ванної кімнати , про це в дописі : https://club.makeup.com.ua/post/49538/ .

Також мені захотілось придбати інший аромат від бренду Avenue Des Parfums , щоб поставити в коридорі .

Хотілось , щоб він асоціювався з домом , теплом та затишком.

Коли переступаєш поріг квартири - він був відчутним, приємним та домашнім.

Я обрала аромат Vanilla & Caramel .

🔸Аромадифузор представлений в стильній, крафтовій, сірій коробочці . Цікавої , незвичної форми .

🔸Пакування надійне та якісне , нафіть флакончик всередині має додаткову картонну контрукцію для безпечного транспортування.

🔸Дизайн виглядає елегантно, тому чудово підійде на подарунок, та впишеться в будь-який , інтерєр.

🔸Вказана назва бренду , аромат , а на звороті вся необхідна інформація для користувача. Збоку зафіксовані 4 чорних палички , щоб регулювати аромат.

🔸Об'єм: 100ml

🔸Вартість : 520 грн

Аромат , що створить затишок
Аромат , що створить затишок
Аромат , що створить затишок
Аромат , що створить затишок
Аромат , що створить затишок
Аромат , що створить затишок

🔸Флакон аромадифузору скляний , прозорий, з чорною етикеткою . На ньому розміщене чорне кільце - кришечка , під нею - є захисна плівка.

🔸Рідина має красивий , янтарний колір.

🔸Аромат:

Група аромату: Гурманські, Східні

Початкова нота: Кедр, Неролі

Нота серця: Пачулі

Кінцева нота: Амбра, Ваніль, Мускус, Сандал

Аромат аромадифузора Vanilla & Caramel створює затишну і теплу атмосферу.

Він відкривається легкою, та м'якою солодкуватістю ванілі і карамелі, багатогранний , та розкішний . Заповнює простір , та ніби огортає теплом.

Я добре відчуваю деревинні нотки , вони чудово балансують дану солодку композицію та доповнюють її створюючи атмосферу розслаблення та спокою .

🔸Я використовую 3 палички - цього абосолютно достатньо , щоб відчувати аромат в просторі, він досить стійкий.

🔸Думаю він також чудово підійде для вітальні, кухні, кабінету або офісу .

🔸елегантний та стильний дизайн , який ідеально доповнить , будь - який , інтер'єр

🔸якісте пакування

🔸 зручний флакончик, насичений янтарний колір рідини

🔸неймовірно приємна композиція аромату

🔸стійкий, відчувається в просторі, не зникає

Так, це саме, що я і шукала! Попадання в аромат 10 з 10.