Дарина🦉

#beautystudymakeupclub

#beautystudymakeupclub

Дуже крута ідея челенджу, дуже цікаво читати інших дівчат та впізнавати в кожному допису себе!

❤️Тож мої 10 уроків краси, які я засвоїла на власному досвіді:

  1. Завжди користуватись Спф, і сюди ж , змивати його не лише пінкою для обличчя. Різниця є і вона суттєва.
  2. Завжди робити тест на алергію, щоб то не було!
  3. Читати склад засоба, а не хапати все підряд, що рекламують (а потім дивуватись, чого ж воно не підійшло?!)
  4. Використовувати сироватку/крем під тональний засіб (так так, я та людина яка багато років наносила тональний засіб на голе обличчя!)
  5. Тримати пілінг стільки, скільки вказав виробник (а не довше, щоб подіяло, привіт опік!)
  6. Використовувати тональний засіб трохи , а не чотири слої, щоб все перекрити, це було жахливо (маючи проблемну шкіру, це виглядало, як шоколад з горіхами!)
  7. Визнати свої кольори (косметика, та фарба для волосся), якщо мої відтінки теплі, не ватро гнатися за холодними (іноді це дуже смішно виглядало!)
  8. Лягати спати з мокрим волоссям, ну це жах! А вранці випрямити волосся без термозахисту, результат - сіно.
  9. Робити без перерви гель лак роками (вже другий рік лікую нігті!)
  10. Звертатися до косметолога/фахівця, якщо є певна проблема, а не лікувати її самостійно!

Ось такі вийшли пунки, всім дякую за увагу❤️!