MariiBilous

Невже я побувала в Каннах?

Невже я побувала в Каннах?

Хто зі мною давно, той знає як мені складно підібрати парфум. В Avene de parfums можна було замовити аналог мого любленого Versace versense, але кожен аромат мав такий красивий і детальний опис, що вирішила проексперементувати і замовити щось нове. Мій вибір випав на аромат Elegant Cannes і в мене стався метч🥰 Бренд Avenue des parfums допоможе вам поринути у подорож ароматів, які будуть повʼязуватись з вашими особливими місцями

Невже я побувала в Каннах?

Парфум виконаний в міцні скляні, прозорі баночці та має дуже красиве пакування, на подарунок точно підійде😉

Elegant Cannes має яскраво квітково-фруктову композицію.

Під час нанесення він розкривається на тілі свіжістю чорної смородини та солодкої груші. Це поєднання нагадує свіжий фруктовий сад на початку літа. Далі слідує ніжний букет ірису, жасмину та апельсинового цвіту. Вони додають аромату певної легкості, яка робить його особливим. А в самому кінці залишається легкий аромат від ванілі, праліне та бобів тонка.

Аромат тримається на шкірі приблизно 6-8 годин. Для мене ідеально підходить парфум коли я його не відчуваю, а оточуючі так. Це найкращий знак для мене. Протягом дня парфуми не поновлюю але ввечері аромат залишається на одязі, і навіть на наступний день. Весь день він змінюється і поступово розкривається, залишаючи після себе ніжний шлейф.

Цей аромат ідеально підходить для весни та літа, коли хочеться відчути легкість і свіжість, а також на ранню осінь коли ще насолоджуєтесь останніми теплими днями, що залишились від літа

За своїм настроєм та загальною атмосферою Elegant Cannes сожий до Giorgio Armani Si та La Vie Est Belle від Lancôme.

В мене він асоціюється з горами, саме там вперше відчула цей аромат. Та й і в загальному всі місця асоціюю з певним ароматом. Він нагадує мені щось таке романтичне, тепле, ніжне. Це аромат, що підкреслює жіночність і витонченість, але водночас додає певної легкості та грайливості.

Elegant Cannes — це прекрасний вибір для тих, хто любить квітково-фруктові аромати із смачним ніжно-солодким шлейфом. Він легко носиться, має хорошу стійкість і підходить для будь-якої пори дня. Поки на вулиці тепло, спокійно можу насолоджуватись цим ароматом, з приходом прохолодної погоди оберу знову щось цікаве в Avene des parfums, адже вибір неймовірно великий, і виробник добре себе показав в якості