Vikulyk

Яка гарна нюдово-рожева палетка

Яка гарна нюдово-рожева палетка

Я давно хотіла розповісти про цю красу і все чекала, коли вона з'явиться на мейкап, і ось нарешті це сталось. Тому спішу поділитись) гляньте тільки на свотчі-це доволі яскраві і пігментовані відтінки з дуже цікавими кольорами і розкішними переливами.

Відповідно-кохання в нас сталось з першого затесту, то ж мені було цікаво, як покаже себе палетка в макіяжах.

Яка гарна нюдово-рожева палетка

Палетка йде в такій же коробочці, як і саме оформлення палетки, а ще вона не магнітна, а кріпиться на резинці.)

Відтінки в рожево-нюдовій гамі, все, що потрібно для макіяжу і не одного. якому я знизу вам покажу декілька варіацій.

Свотчі також на руці, адже не всі читаючі дивляться відео і інколи грузить воно безпощадно довго.

Почну з використання доволі стриманих матових відтінків, як би не зваблювали блискітки, але можна і зробити з ними доволі денний простий макіяж.

Як бачите матові тіні пігментовані, добре набираються на кісточку, і легко втушовуються в шкіру, без розводів чи плямок, що досить добре, бо часто навіть в дорожчих палетках саме матові складні...

І загальні фото, для розуміння макіяжу і як до моєї зовнішності підходять ці кольори.

Тут я зробила стрілочну одним із улюблених шимерних відтінків. Блискітки можуть трішки перебиватись, тут нічого страшного, всі вони такі) Відтінок дуже гарно переливається, мені таке довподоби.) Та дуже навіть...

І знову загальний образ.)

Продовжую далі розкривати красу блистяшок) вони неймовірні)

І знову ж загальний образ) Нагадує захід сонця, можливо так і назву цей макіяж.

Ще трішки очних макіяжів для натхнення.)

Висновок. Класна палетка, можна експериментувати і сяяти, можна зробити більш стримані мейки. Відтінки всі потішили, вони стійкі, пігментовані і гарно тушуються. Блискучі взагалі запали в серденько, дуже-дуже гарні.

п.с. Я наносила всі кольори без бази, щоб показати їхню достовірну красу, адже і без цього тіні справляються ідеально.

І на останок: свотчі кожного відтінку поближче.