Дарина🦉

Gillette Venus Comfortglide Breeze

Gillette Venus Comfortglide Breeze
Gillette Venus Comfortglide Breeze

Хотіла я придбати Gillette Venus and Olay (жовтеньку з кокосом), але її не було в наявності (мені завжди щастить!). Обрала -Gillette Venus Comfortglide Breeze саме за колір, та на неї гарна зніжка!

І хочу сказати, що дуже задоволена!

По-перше це гарне пакування та зовнішній вигляд. Приємний фіолетовий/бузковий колір, який заспокоює.

Аромат - доволі насичений, квітково-пудровий, дуже приємний.

Це дуже м'яке та комфортне гоління, ще і доволі швідке!

Бритва має потрійні леза.

По боках вбудовані зволожувальні фіолетові подушечки з оліями (маючи чутливу шкіру, яка завжди роздратована та схильна до подразнень), ці подушечки дійсно працюють, моя шкіра не подразнена, + ще і зволожена. Комфорту вони додають! Виробник зазначає що це, "економічно – не потребує використання крему для гоління". Але подушечки доволі швидко "стираються".

Плаваюча головка для максимального контакту зі шкірою - я використовувала бритву на різних ділянках, і вона гарно виконує свою роботу ( не треба вигінатися як змія!).

Леза тонкі, доволі гострі, але я навіть в перший раз без подряпин, навіть на ділянках з дуже тонкою шкірою!

Зручна ергономічна ручка з м'якими захопленнями, зручно тримати в вологій руці.

Ще з плюсів - підходить для всіх типів змінних касет Gillette Venus (можно обирати різні, а вибір там є!). Заміна касети за секунди, все дуже продумано та зручно!

Дуже задоволена, буду користуватись і надалі!

Gillette Venus Comfortglide Breeze
Gillette Venus Comfortglide Breeze
Gillette Venus Comfortglide Breeze
Gillette Venus Comfortglide Breeze
Gillette Venus Comfortglide Breeze
Gillette Venus Comfortglide Breeze
Gillette Venus Comfortglide Breeze
Gillette Venus Comfortglide Breeze
Gillette Venus Comfortglide Breeze