Столярчук Юля

Догляд за зубками для діток .

Догляд за зубками для діток .
Догляд за зубками для діток .

Вибір впав саме на Curaprox Kids Zero.

зубна паста Curaprox Kids Zero без фтору яка підходить для найменших

Упаковка:

Запаковано в картону упаковку, яку я вперше викинула а тоді вирішила сфотографувати 😂 Склад вказани і на упаковці і на самому тюбику .

Склад:

AQUA, GLYCERIN, HYDRATED SILICA, SORBITOL, XYLITOL, XANTHAN GUM, AROMA, LAURYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SUCRALOSE, AMYLOGLUCOSIDASE, GLUCOSE OXIDASE, POLYLYSINE, PROPYL GALLATE, SODIUM CITRATE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE.

AQUA - є основним розчинником і забезпечує консистенцію пасти.

GLYCERIN - має зволожувальні властивості та допомагає зберегти вологу в порожнині рота.

HYDRATED SILICA - використовується як абразивна речовина для видалення нальоту і полірування зубів.

SORBITOL - додається в пасту як підсолоджувач і покращує смак продукту.

XYLITOL - допомагає в боротьбі з карієсом, оскільки він може допомагати в запобіганні зростанню бактерій у ротовій порожнині.

XANTHAN GUM - використовується як згущувач і стабілізатор текстури пасти.

AROMA - компонент, який надає пасті бажаного смаку і запаху.

LAURYL GLUCOSIDE - використовується як м'який мийний засіб для видалення зубного нальоту і забруднень.

COCAMIDOPROPYL BETAINE - ще один м'який мийний засіб, який також має властивості спінювання.

AMYLOGLUCOSIDASE - фермент, який може допомагати в розкладанні вуглеводів і зменшенні кількості цукрів у ротовій порожнині.

GLUCOSE OXIDASE - ще один фермент, який може допомагати в боротьбі з бактеріями в ротовій порожнині.

POLYLYSINE - використовується як консервант і антимікробний засіб.

PROPYL GALLATE - антиоксидант, який допомагає запобігти окисленню інших компонентів пасти.

SODIUM CITRATE - регулятор кислотності та стабілізатор.

CITRIC ACID - також використовується як регулятор кислотності та для надання пасті кислого смаку.

SODIUM HYDROXIDE - регулятор pH, який використовується для досягнення оптимального рівня кислотності в пасті.

SUCRALOSE - штучний підсолоджувач, доданий для поліпшення смаку пасти.

Склад ідеально підходить для захисту зубок від карієсу .

Паста з смаком полуниці, смачна , мені нагадує полуничну жувачку.

Я дуже переживала як у нас має пройти процес чищення зубок , бо леді в нас з запальним характером і силою ти нічого не зробиш, вона буде кричати так , що по закладає вуха . Але їй сподобалось вона чистить задоволенням смачненько , аж присмакує, і можна ясна послухати щіткою .

Консистенція :

Гелева та в міру плотна , з легкістю розподіляється по щітці

Витрата пасти мінімальна і пінки багато тому , вона вартує своїх коштів, її вистачить на довго .

Ми пастою задоволені на всі 100% тому я щиро раджу всім 🤍