NataliaBlinova

У чому твоя популярність?

У чому твоя популярність?

Ну що, поговоримо про цю мегапопулярну туш для LATTE MAKEUP, яку обожнює пів інстаграму? Я от кожен раз її використовую і намагаюсь зрозуміти: за що ж вони її так люблять? Може, я щось не так роблю? Бо для мене це просто… туш. Так, коричнева, виглядає натуральніше, ніж чорна, але де ті «вау»-ефекти, які мені обіцяли блогери?

Пакування:
Сказати, що воно виглядає бюджетно — нічого не сказати. Так, ми розуміємо, що це туш на кожен день, але ж можна було хоч трохи постаратися, як це роблять конкуренти? Візуал на поличці не тягне на шедевр.

Пензлик:
Маленька зручна силіконова щіточка. І вона, мабуть, найкраще в цій туші.

У чому твоя популярність?

Ціна:
243 гривні за доставку з ЄС. Хочеш зловити щасливий момент — можеш взяти за 200. Такий собі бонус для ранкових шопоголіків.

Колір:
Коричневий, не темний. Але ж природно.

Що сподобалось:

  • Ціна, яка дозволяє її докупити як додатковий варіант до основної чорної туші.
  • Ідеальна для макіяжу без макіяжу, тому якщо хочете мати вії, але виглядати так, ніби вони «самі такі» — беріть.
  • Пасує до сіро-блакитних очей — якщо у вас такі, можете поставити собі галочку.
  • Вона не осипається, ну хоча б щось.
  • Подовжує вії без грудочок та павучих лапок.

Що засмутило:
Ну, знаєте, ніби нічого, але це як відносини Сти лусни. І скільки не крути — нічого не змінюється.

Вердикт: 8/10.
Є продукти, до яких тягнеться рука, а є ті, що лежать і запилюються. І начебто все з цією тушшю нормально, але… магії не сталося. От така у нас з нею любов.

А як ви ставитеся до коричневих тушей? Чи є вони у вас у косметичці, чи все-таки «no-no»? Напишіть в коментарях, цікаво дізнатись ваші враження! 💬