Pilirina 💛💙

Joko Blend: якісна сироватка без зайвих обіцянок – вузькоспрямована, але робоча

Joko Blend: якісна сироватка без зайвих обіцянок – вузькоспрямована, але робоча
Joko Blend: якісна сироватка без зайвих обіцянок – вузькоспрямована, але робоча
Joko Blend: якісна сироватка без зайвих обіцянок – вузькоспрямована, але робоча
Joko Blend: якісна сир�оватка без зайвих обіцянок – вузькоспрямована, але робоча
Joko Blend: якісна сироватка без зайвих обіцянок – вузькоспрямована, але робоча

Без глютена, парабенів, нафтопродуктів, SLS, ПЕГ, консервантів та інших хімікатів. Все ще не вірите, що така сироватка існує? Тоді знайомтеся - Skin Detox Balancing Serum від Joko Blend. Так-так, знаю, про неї ніби вже багато сказано. Хотілося би додати свої пʼять копійок, бо я якраз і є власницею комбінованої шкіру, яка влітку блистіла, ніби смальцем намазана. Восени буду змінювати догляд. Та і сам продукт вже починає бачити дно. Тож, поділюся з вами своїми враженнями від її використання .

Joko Blend: якісна сироватка без зайвих обіцянок – вузькоспрямована, але робоча

Зазвичай сама не дуже люблю настільки детальні описи, але у цій серії хотілося б звернути увагу на пакування.

Сироватка знаходиться у скляній пляшечці і має обʼєм 30 мілілітрів. Люблю коли такі продукти мають додаткове пакування. Тут воно було, але сироваткою користуюся близько місяця, тож, на жаль, картонна коробочка не збереглася для фото.

Про деякі продукти з серії Detox вже писала. Тому, кому це цікаво, можете почитати у моїх ранніх відгуках.

🍏Міцелярна водичка Joko Blend Skin Detox Micellar:

https://club.makeup.com.ua/post/49693/

🍏Гель для вмивання Joko Blend Skin Detox Cleansing Gel:

https://club.makeup.com.ua/post/49084/

Гелеподібна, вʼязка текстура молочного кольору з не яскраво вираженим косметичним ароматом типовим для цієї лінійки засобів. Мені асоціюється з зеленим яблуком. Уся зелена лінійка JB пахне однаково.

Консистенція м'яка та доволі легка, наноситься та вбирається миттєво. На шкірі не залишається ні жирності, ні блиску, ні липкості, ні плівки. Освіжає та дійсно візуально трохи звужує пори. Якщо користуватися на постійній основі - ефект стане помітнішим, бо має накопичувальний ефект: що довше ви використовуєте, то помітніші результати побачите через деякий час.

У складі є рослинний ретинол - бакучіол, більш м'який і менш подразнюючий для шкіри, ніж ретинол (вітамін А), тому він підходить для чутливої шкіри та допомогає зменшити зморшки, підвищити вироблення колагену, покращити текстуру шкіри та зменшити запальні процеси. Ніацинамід поліпшує текстуру і тон шкіри, зменшує запалення, почервоніння, покращує бар'єрні функції шкіри та регулює вироблення себума. Екстракт зеленого чаю має потужну антиоксидантну та протизапальну дію, сприяє вирівнюванню тону обличчя. Вітамін Е оптимізує доставку поживних речовин до шкіри, знижує окислення ліпідів у клітинах епідермісу, підтримує молодість шкіри.

Алантоїн пом'якшує та зволожує шкіру, стимулює регенерацію тканин. Пантенол запобігає втраті вологи, заспокоює шкіру.

Користуюся нею у тандемі з усією лінійкою Detox близько місяця та можу з впевненістю співати оди даному продукту, бо бачу як пори стають чистішими та вирівнюється рельєф шкіри. Звісно, все працює комплексно, але на активи я завжди покладаю найбільше сподівань.

Чесно кажучи, вперше за довгий час я перестала дивитись у дзеркалі на свої пори. Погляд на них не зупиняється, бо тепер вони стали менш помітними.

Якщо шукаєте помічника для боротьби з широкими порами та жирною шкірою, спробуйте сироватку Skin Detox Balancing від Joko Blend, можливо, саме вона вам допоможе впоратися з явними недоліками шкіри без особливих затрат.