Alina🍒

Бути карамелькою навіть восени разом з Joko Blend

Бути карамелькою навіть восени разом з Joko Blend

Всім привіт🌞

Я дууже люблю, як виглядає засмага на дівчатах, та нажаль, мені не бажано перебувати на сонці до того стану, коли я скажу "це моя ідеальна засмага", тож мала шукати альтернативні варіанти і в цьому мені допомогли улюблені Joko Blend 🤍

Бренд випустив лінійку, яка складається з мусу-автозасмаги та спрею для обличчя, також можна придбати зручну рукавичку-алікатор для нанесення🔥

Запрошую до свого огляду)

  • вся лінійка має додаткові картонні коробочки, які виконані у біло-коричневих відтінках
  • мус має зручний та справний дозатор, яким зручно регулювати кількість засобу
  • спрей для обличчя має справний розпилювач, не плюється та дозовано видає продукт
  • рукавичка-аплікатор виготовлена з мікровелюру, матеріаль м'який та забезпечує плавне ковзання та ріномірне нанесення продукту

Обєм мусу: 150ml.

Обєм спрею: 100ml.

  • за допомогою дозатора утворює м'яку та повітряну піну
  • аромат має ледь помітний та комфортний, враховуючи те, що продукт наноситься на все тіло
  • економний у використанні, двох натисків цілком достатньо для однієї ноги
  • має накопичувальний ефект та легко регулювати насиченість, варто лише обробити шкіру ще одним шаром
  • текстура не жирна і не залишає по собі липкості
  • лягає рівномірно, тож можете забути про плями від автозасмаги
  • не бруднить одяг та постіль, тож зазвичай наношу його на ніч і зранку маю чудовий натуральний результат

Фото, звісно, не передає той самий карамельний розкішний відтінок, але все ж запрошую до фото-результатів)

  • спрей має справний дозатор для розпилення, він не плюється а дуже дрібно подає та розсією продукт, що вбереже вас від плям
  • має нейтральний косметичний та ледь помітний аромат, що є перевагою для тих, хто не фанатіє від яскравих віддушок, а особливо на обличчі
  • для обличчя мені вистачає 3-4 натисків аби з усіх боків ріномірно розподілився продукт, тож використання буде економним
  • після нанесення трохи відчувається на обличчі до повного висихання, але для мене це некритично

Тут також маю надію, що відмінність хоч трохи буде видно😅

Камера, на жаль, не може передати той делікатний натуральний відтінок)

  • рукавичка виготвлена з мікровелюру, за рахунок чого вона дуже приємна на дотик та забезпечує чудове ковзання по шкірі
  • має зручну резинку-фіксатор, що не дає рукавичці сповзати з руки в процесі нанесення
  • рівномірно розподіляє продукт по тілу та не вбирає у себе продукт
  • не залишає плям та розводів
  • невибаглива у догляді, так як достатньо її просто випрати в машинці або вручну та висушити і вона знову готова дарувати вам рівномірну засмагу

Для людей, які не можуть замагати під прямим сонячним промінням або ж просто надають перевагу автозасмазі це маст хев🌞

Також це знахідка для тих, хто хоче мати карамельну шкіру без прив'язки до сезону✨

Набір має всі необхідні продукти, як для тіла, так і для обличчя + допоміжну рукавичку, тож всі зручності враховані🌞

Так як у мене досі сонячна погода і ще не повністю закуталась в одежину, я маю змогу насолоджуватись своєю засмагою та трошки подовжити собі літо💛

Дякую кожній за увагу🌿