Анастасія Фоміна

Чи справді той нашумівший тональний крем Collagen такий крутий?Розберемося

Чи справді той нашумівший тональний крем Collagen такий крутий?Розберемося

Напевно нахвалювання цього тонального крему не чув тільки лінивий.Моє знайомство з цим продуктом сталося 4 року тому,коли я прийшла на професійний макіяж до візажиста.На важливий захід мені робили достаньо яскравий макіяж і в якості тону,візажист використовувала цей тон.Тоді мені дуже сподобався результат,шкіра виглядала неймовірно,він перекрив усі недоліки,не було ефекту маски і стійкість була дуже хороша(тон витримав і запальні танці,і спеку,але припудрувати його треба було доволі часто,щоб обличчя не виглядало жирним млинцем).Короче тоді тон показав круту стійкість більш ніж 12 годин,чим приємно вразив мене.Я вирішила купити його собі для щоденного використання.Моя шкіра комбінована,влітку більше жирниться Т-зона,а взимку стає більш сухішою.Немає схильності до дуже сильних висипів,розширених пор теж немає.Купивши цей тон і спробувавши,я була неймовірна рада,що купила його,бо тон реально круто вирівняв всі недоліки шкіри,які були(почервоніння коло носа,плями від вже заживших висипів),але походивши з цим тоном увесь день,я помітила недоліки:по-перше,він окисляється,причому не тільки стає темнішим,але і додає шкірі трохи сіруватий відтінок(хоча цим кажуть грішать усі корейські тональні),по-друге,він безбожно відпечатувався усюди(на телефоні,на речах і звичайно на людях) такий собі не дуже приємний момент,по-третє,на мені навіть з використанням пудри цей тон дуже сильно жирнівся і виглядав не дуже презентабельно.Але найбільший недолік для мене проявився трішки пізніше.Я намагалася приручити цей тон для себе,наносила менше,припудрювала і після того,як минув тиждень використання цим продуктом в мене дуже сильно забилися пори,такого не було в мене ніколи.Забиті пори,чорні точки і висипи,такі яких не було ніколи-ось що я отримала.Спочатку думала це не від нього,але як тільки припинила використовувати його,одразу шкіра прийшла в норму.Потім було ще 2-3 спроби полюбити цей тон,але кінець був завжди однаковий.Звичайно,я знаю що все індивідуально і якщо в мене таке стало,це не означає,що так буде і у вас.

Чи справді той нашумівший тональний крем Collagen такий крутий?Розберемося
Чи справді той нашумівший тональний крем Collagen такий крутий?Розберемося

Цей тон запропонувада мамі, в неї сухий тип шкіри і трохи інший відтінок,їй він підійшов.До речі,на віковій шкірі він виглядає неймовірно круто.

На фото 13 відтінок,він є найсвітлішим в палітрі має жовтувато-сірий підтон,в процесі носіння темнішає.Я б з превеликим задоволенням закрила б очі на те,що він окисляється,якби не провокування висипів і забивання пор,бо фініш в нього реально класний,шкіра доглянута і свіжа.Отже висновок такий:тон непоганий,але треба бути з ним обережним власникам комбінованого і жирного типу,можливо він стане причиною висипів;фініш крутий,стійкість теж хороша(з використанням пудри та мінімальним контактом з телефоном/серветками),аромат доречі доволі яскравий квітковий,але вивітрюється з часом,великих об'єм 100 мл як ніяк,хороший дозатор.Але не дуже широка палетка кольорів(дівчата з дуже світлим кольором обличчя не знайдеться потрібного).Отже,як показує життя не завжди перше враження від продукту може бути точним,все потребує конкретного часу тестування для формування остаточного враження.

Чекаю в коментарях ваші враження від цього тону!