Олена В

Дезодорант чоловічий, натуральний "Імбир" Comex Ayurvedic Natural 24H

Дезодорант чоловічий, натуральний "Імбир" Comex Ayurvedic Natural 24H
Дезодорант чоловічий, натуральний "Імбир" Comex Ayurvedic Natural 24H

Купила чоловікові цей дезодант на літо. Бо він натуральний і бюджетний. Легко ризикнути, якщо берете на пробу і не знаєте, чи спрацює.

Чесно були сумніви чи влітку буде справлятись з запахом поту, адже у сина він був і синові не дуже підійшов.

А ось чоловікові підійшов і дуже сподобався.

Вихідні дані такі: у чоловіка досить сильне потовиділення( як в принципі у більшості). Користувався до цього зазвичай мас маркетовсткими дезодорантами по типу Fa, Old Spice, Dove,Balea тощо.

Чим сподобався саме Comex?

1. По-перше найголовніше це склад. ВІн натуральний і безпечний.

Water, Glycerin, Potassium alum, Zingiber Officinale (Ginger) Extract, Xanthan Gum, Panthenol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Sorbitan Caprylate and 1.3-Propanediol and Benzoic Acid, Parfum.

Натуральні складники не перешкоджають диханню шкіри і не блокують потові залози, які вкрай необхідні для терморегуляції.

2. Приємний аромат,що бадьорить. І не перебиває запах парфумів. Спочатку аромат доволі стійкий, але буквально за короткий час його вже і не чутно.

Аромат, як на мене, унісекс.

3. Швидко висихає на шкірі і не залишає слідів на одязі. Можна зразу ж вдягати одяг після нанесення. Не тече. Але наносити треба на суху чисту шкіру.

4. Добре захищає від запаху пота і при цьому не шкодить здоров'ю, бо не блокує потовиділення (!!!)

Перевірено: спекотним літом-працює на ура!

5. Ціна вкрай бюджетна і ще він досить економічний, вистачить на місяця 2 в середньому.

Особисто я беру на повторі вже Comex з ароматом бавовни. Мене повністю він влаштовує і своїм ароматом, і надійністю. Можете почитати відгук, якщо цікаво.

https://club.makeup.com.ua/post/31283/

Дякую що читаєте!

Дезодорант чоловічий, натуральний "Імбир" Comex Ayurvedic Natural 24H