lyuba_belllaaa

Розпаковка новеньких максимайзерів DIOR Addict Lip Maximizer

Розпаковка новеньких максимайзерів DIOR Addict Lip Maximizer
Розпаковка новеньких максимайзерів DIOR Addict Lip Maximizer

Відтінки 005 cherry та 063 lilac pink. Не маю придиху до діору, як бренду, але це правда дуже якісний продукт.

Що ж маємо ще, окрім естетичного задоволення?

Спонж лапка, яку мені треба повертати у флакон 3 рази для повноцінного профарбування моїх досить середніх за розміром губ.

Неймовірний глянець при нашаруванні, блиск має густу текстуру, але при цьому добре саморозрівнюється. Жодних затікань, лише рівномірно покриті губи.

Легке поколювання при нанесенні-не бачу ментолу у складі, але щось таки працює у ньому на візуальне збільшення об'єму.

Догляд дійсно хороший. Ну здається-блиск та й блиск. Але чи то гіалуронка у складі, чи інші екстракти працюють над пухкістю. Такі гладкі, але при цьому наповнені губи після використання у мене хіба після кармексу (але там солянка нафтопродуктів 😢).

Ну і відтінки ❤️ 005 cherry це просто лакова червона карамелька, засіб для гарного настрою. Тільки не смійтесь, але коли я малююсь ним і виходжу на вулицю, я ці губи "несу" перед собою з задоволенням😄. Вони яскраві, виражені пухкі і зволожені. Наношу в один шар, нашаровувати для мене занадто (тоді я його відчуваю на губах).

063 pink petal складніший відтінок. Свотч на руці - скукота. Але на губах це молочний холодний рожевий - з імітацією шимеру (якого звісно немає-але якимось чином блік на губах є 🤩).

Витрата обох блисків-вище середнього. Ну і 6 мл продукту то не дуже щедро.

Ну і моя улюблена частина-варто чи ні?

Якщо хочеться - то дуже варто. Це якісний, дуже естетичний продукт. Його приємно дістати з сумочки, запостити лук 😅

Єдине, не варто мати надто високих очікувань-все таки це просто блиск. Якщо купувати з їдеєю, це ж діор, має сяяти до зірок і вистачити на рік-матимете розчарування.

Не хочеться сперечатись щодо ціноутворення, воно таке як є. Тим більше, на мейк апі мабуть найкраща на них ціна.

Мабуть є аналоги, або близькі продукти. Я купила бальзам кіко tutu rose, їх часто порівнюють. Готую пост порівняння, але все таки це не те.

Мені дуже зайшло, бо до них тягнеться рука. Я стабільно користуюсь цією парочкою і все простіше просто закинула у далі косметички.

На мене вкотре спрацювала магія діор, відклала ще кілька відтінків 🤩

Як вам максимайзери?

А може маєте свої улюблені схожі блиски?

Розпаковка новеньких максимайзерів DIOR Addict Lip Maximizer
Розпаковка новеньких максимайзерів DIOR Addict Lip Maximizer
Розпаковка новеньких максимайзерів DIOR Addict Lip Maximizer
Розпаковка новеньких максимайзерів DIOR Addict Lip Maximizer
Розпаковка новеньких максимайзерів DIOR Addict Lip Maximizer