Гала 💟 Ольга

Твердий кондиціонер "Tropic" VAPA

Твердий кондиціонер "Tropic" VAPA
Твердий кондиціонер "Tropic" VAPA
Твердий кондиціонер "Tropic" VAPA
Твердий кондиціонер "Tropic" VAPA

Vapa - екологічна та веганська косметика (Черкаси).

Пробувала їх тверді шампуні і це вау!

Твердий саме кондиціонер - перший мій досвід. Я хотіла чогось зволожуючого на своє хвилясте волосся. Ідеалом для мене є кондиціонери з жирними спиртами, вони адють гарний завиток також гарно працює олія авокадо, яка є в складі цього кондиціонеру.

🌼

Зволочує та розгладжує сухе та пошкоджене волосся.
Олія авокадо та макадамії глибоко живлять та повертають волоссю природній блиск та еластичність.
Склад: цетилстеариловий спирт, бегетримоніум, метосульфат, цетеариловий спирт, олія кокосу, баттер каріте (ши), баттер какао, олія рицинова, каприлік/каприк тригліцериди, олія авокадо, олія макакамії, пудра апельсину, ефірна олія апельсину, парфумована композиція, молочна кислота.

🌼

Картоне пакування, ніякого пластику.

Кондиціонер не так шалено піниться, як ми звикли. Він доволі "скромно" наноситься на волосся.

Рутина хвилястого волосся інша, кондиціонер я не тримаю на волоссі, я його прочісую. Зазвичай це гарно зволожує та дає білу піну. З цим кондиціонером піна є, але вона не пишна.

Волосся після сушки розсипчасте, не плучається. Не можу сказати, що кондиціонер сильно зволожує та підкручує мені завиток, але він робить базу - легше розчісування та блиск.

Дуже сподобалось, що це вічний продукт, якраз для поціновувачів еко засобів. Раз купила і на пів року (та більше), дуже економно.

Сушу на кришечці від твердого шампуню, головне прибрати від вологи.

Мені цей бренд подобається якістю засобів та свідомим підходом до життя, турботою про навколишнє середовищє.