Hrystja_

Парфумований лосьйон Joko blend

Парфумований лосьйон Joko blend

Парфумовані гелі для душу і лосьйони- недавня новинка Joki blend, яка точно стане хітом. Про ці продукти будуть говорити скрізь.

Вчора я вже писала про парфумований гель і моі враження про нього

https://club.makeup.com.ua/post/50381/

Сьогодні розповідаю про інший витвір мистецтва- парфумований лосьйон.

Парфумований лосьйон Joko blend

Зазвичай я не дуже люблю парфумовані засоби в своєму догляді через сильний разючий аромат.

І я була дуже здивована, наскільки в цього лосьйону класний, в міру парфумований запах. Він відчувається ще досить довго на тілі. Я використовувала лосьйон ввечері, і ще вночі чула його запах. Але він тут дуже приємний, від нього мене не нудило і не боліла голова (бо, зазвичай, в мене парфумовані лосьйони були такими).

Склад тут теж класний. Нема небезпечних речовин ( таке я перевіряю зразу).

Запах такий де, як і в гелю.

Кажуть, що ця комбінація - дерево уд і троянди- це одні з найдорожчих і найцінніших інгредієнтів у парфумерії, відомий своїм глибоким, теплим і деревним ароматом.

В складі кокосова олія, пантенол, екстракт квітів моной де Таїті і орхідеї, які глибоко зволожують шкіру, роблять її пружною.

Текстура в гелю дуже приємна, не липка, не жирна. Дуже комфортно наноситься і швидко поглинається.

Здається, цей лосьйон увібрав у себе все максимально хороше. Він мені дуже сподобався, ним хочеться користуватися, а запах притягує, наче магнітом. Лосьйон точно не зможе залишити когось байдужим, від нього будуть в захваті всі.