saybeautyk

Maxi Color Maxi Health №20

Maxi Color Maxi Health №20

А ви знали, що нігтики теж хочуть бути такими ж свіжими та румʼяними, як і щічки?)

А це так)

Бачили популярний лак для нігтів від Діор рожевого кольору, що оптично відбілює пластину? Так от румʼяна від Maxi Color роблять приблизно все те ж саме) звісно, це не повний аналог Діор, бо ціна значно відрізняється і якість, думаю, також (не користувалась Діор, тому точно сказати не можу🤷‍♀️)

Я полювала на цей лак близько тижня (бо його неможливо зловити в наявності) і купила випадково. Якщо побачу ще десь - візьму прозапас.

Maxi Color Maxi Health №20

Не буду багато розписувати, бо по факту це лак, як лак.

Обʼєм - 10 мл, має зручний, доволі широкий пензель.

Наноситься легко і швидко, без зайвих зусиль, і що головне - сохне теж швидко.

Перевага цього лаку у тому, що він має різні пігменти (малиновий, синій, фіолетовий) і за рахунок цього освітлює пластину, додає їй візуально здорового блиску.

Скажу відверто - боялась, що мої нігті будуть виглядати як у мерця, але ні, все досить акуратно і природньо)

Maxi Color Maxi Health №20 дає гарний блиск навіть в один шар.

Саме цікаве, що він по-різному виглядає при різному освітленні.

Ось, наприклад, це 1 шар лаку на вулиці без сонця) нігті очевидно мають малиновий відтінок.

Тут також 1 шар лаку і сонячне світло відсутнє - умови однакові, але виглядає просто прозорим)

А ось так під сонечком - якоїсь занадто рожевинки немає, лише гарний природній відтінок. Але тут було 2 шари лаку)

Лак носиться непогано - вистачає на 3 повних дні, на четвертий вже трохи є сколи на кутах.

Як на мене це гарний показник, бо всі лаки носяться у мене 1-2, максимум 3 дні і не більше. Можливо і цей засіб у когось буде триматись тиждень - думаю, все індивідуально.

А я поки продовжу насолоджуватись красивенним фіолетово-малиновим відтінком моїх нігтиків 🩷