Олена В

Дівчатка, потрібна ваша допомога!

Дівчатка, потрібна ваша допомога!
Дівчатка, потрібна ваша допомога!

Моя мама обожнює ретро парфуми. Вірніше спогади про них гріють їй душу і дарять спогади далеких днів. Що уж там казати: ми всі такі. Аромати мають свої асоціації, нагадують картинки з минулого,якісь події та людей які так чи інакше пов'язані з цими ароматами!😍

Я на днях була у батьків і трошки "порилась по засіках" і знайшла залишки Магнолії саме того оригінального аромату Ів Роше, не нового,справжнього. До речі, залишки настояного парфуму неймовірно глибокі,багатогранні і красиві. З пляшки пахнуть трошки дивно, але на шкірі-саме той далекий аромат. Прям мені так сподобався! Ух. Раніше він мені здавався надто тяжким. А зараз я б ним залюбки користувалась.

Ів Роше зняла цей аромат ще давно, і наскільки я знаю, магнолію як моноаромат не випускає (може я помиляюсь?)

Підкажіть мені щось дуже схоже інших брендів. Можливо ви знаєте інший аромат, який схожий по піраміді і звучанню.

Піраміда Магнолії(справжньої)

Початкові ноти:Магнолія, Яблуко;

Середні ноти: Лілія, Гарденія, Тубероза, Жасмин;

Базові ноти: Дубовий мох, Мускус, Кедр, Сандал, Пачулі, Ваніль.

На просторах інтернету можна купити нову версію (незрозуміла що це буде -страшно брати) або вінтаж. Вінтаж теж не зрозуміло: як зберігався і як звучить.

Важке завдання, звичайно. Але раптом....?😃

Буду рада вашим підсказкам!

Дякую заздалегідь!