saybeautyk

Rituals Sun Protection Face Cream SPF 30

Rituals Sun Protection Face Cream SPF 30
Rituals Sun Protection Face Cream SPF 30

На днях у мене гостювала подружка і я в неї спробувала цей санскрін. Після затесту мені дуже захотілося написати на нього огляд, бо вражень море)

Скажу одразу, що я нормально відношусь до даного бренду, але не є його фанаткою, як зараз це модно) моя шкіра комбінована, проблемна і зневоднена.

Rituals Sun Protection Face Cream SPF 30

Тут мініатюра 10 мл, повнорозмір складає 50 мл.

Мене цей крем привабив тим, що коли я його спробувала на руці, текстура здалась ультралегкою, ніжною, ніби молочковою.

У мене склалося враження, що санскрін буде дуже приємним і не обтяжливим, з ним шкіра буде дихати.

СПФ-фільтри:

🟠Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate (Uvinul A Plus) — UVA фільтр.

🟠Ethylhexyl Salicylate (Octisalate) — UVB фільтр.

🟠Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine (Tinosorb S) — UVA та UVB фільтр.

🟠Ethylhexyl Triazone — UVB фільтр.

🟠Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid (Ensulizole) — UVB фільтр.

🟠Diethylhexyl Butamido Triazone — UVB фільтр.

З корисного тут також є:

🟠Nelumbo Nucifera (Lotus) Flower Extract — антиоксидант, має заспокійливі властивості.

🟠Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract — багатий антиоксидантами, захищає від вільних радикалів.

🟠Nannochloropsis Oculata Extract — зміцнює та захищає шкіру, підвищує її еластичність.

🟠Porphyra Umbilicalis Extract — екстракт червоних водоростей, багатий антиоксидантами, має захисні властивості.

🟠Aloe Barbadensis Leaf Extract — заспокоює, зволожує та допомагає загоювати шкіру.

🟠Silybum Marianum Seed Oil — олія розторопші, має антиоксидантні та протизапальні властивості.

Зазначу, що коли я готувала розбір складу, то виявила, що цей крем має ДУЖЕ високий рівень комедогенності. І хоч все індивідуально у цьому плані, жирній шкірі я б його все одно не рекомендувала.

На ділі ж виявилось от що:

Коли я нанесла його на обличчя (нанесла я нормально, стільки, скільки й треба - один палець), то відчула одразу, що шкіра почала ніби «паритись».

Я в цей момент була після душу і подумала, що зараз такий ефект пройде, коли волога зі шкіри трішки виправиться і я «охолону».

Але все одно протягом наступної півгодини в мене обличчя було все спітніле і вкрите краплями, шкіри задихалася і я зрозуміла, що цілий день на природі точно не вивезу так.

Пішла і змила цей спф, нанесла свій звичний і все стало👌🏻

Тому санскрін Rituals Sun Protection Face Cream SPF 30 не можу рекомендувати для жирної, комбі та проблемної шкіри, тому що він дає жахливе відчуття теплиці на шкірі.

Можливо, він краще підійде істино сухій шкірі)