Alina🍒

Східний смаколик для дому від Avenue Des Parfums

Східний смаколик для дому від Avenue Des Parfums

Всім привіт🌺

Я дуже люблю, коли атмосферу навколо створюють аромати, тому я продовжую своє знайомство з брендом Avenue Des Parfums їх аромадифузором✨

Запрошую до ароматних вражень)

  • аромадифузор приїхав в щільному стильному тубусі з брендованою етикеткою із зазначеним ароматом та детальною інструкцією з використання
  • збоку тубуса розмістились чотири палички
  • всередині знаходилась скляна пляшечка з рідиною, яка була додатково закріплена картонними запобіжниками

Об'єм: 100ml.

З огляду на прихід осені, захотілося чогось затишного та солодкого, тож мій вибір зупинився на ароматі Vanilla&Caramel.

До речі, виробник рекомендує використовувати цей аромат для вітальні або кухні✨

Композиція:

  • кедр, неролі
  • пачулі
  • амбра, ваніль, мускус, сандал

Я поставила аромадифузор на кухні, оскільки там зазвичай найбільша концентрація різноманітних ароматів + кутова полиця з флакончиком межує з передпокоєм і наповнює ароматом і його✨

Спочатку аромат мені здався трохи різкуватим, але як інакше, це ж концентрат🤭 і коли я занурила палички у рідину і дала аромату заповнити собою простір, я зрозуміла, що закохалась🤍

Пряний, східний аромат одразу огортає тебе затишком, відчуваються ноти стручкової ванілі, цитрусових з легкою гірчинкою та дерева✨

Для насиченого та яскравого аромату, але при цьому незадушливого, я обрала оптимальну для себе кількість паличок у 3 штуки✨ ними ви зможете регулювати комфортну для себе концентрацію)

  • стильний дизайн аромадифузора, який прикрасить будь-який інтер'єр
  • величезний вибір ароматів для дому на будь-який смак та для будь-якого приміщення
  • насичений та концентрований аромат, який можна регулювати за відчуттями
  • подарує вашій оселі неперевершений аромат та створить атмосферу затишку
  • також аромадифузор дуже стійкий
  • якісний український бренд, який не тестує свою продукцію на тваринах

Щиро раджу познайомитись з брендом, зокрема з ароматами для дому та обрати собі улюбленця✨

Дякую кожній за увагу🌺