Анастасія Фоміна

Шукала хорошу туш,а знайшла справжній скарб

Шукала хорошу туш,а знайшла справжній скарб

Обираючи туш для вій я завжди шукаю ту,яка буде добре триматися впродовж дня,але добре змиватися теплою водою та робити мої вії довгими ,розділеними.І от по наявності великої кількості позитивних відгуків я обрала для себе туш від польського бренду Eveline під назвою Extension Volume.

З тушами від цього бренду я знайома достатньо добре,є в них дуже хороші позиції,але сьогодні поговоримо саме про цю та про мої враження від неї.

Отже,туш має щіточки у вигляді ялинки,яка дуже добре профарбовує буквально кожну війку від самого кореня.Щіточка не колиться,що доречі дуже важливо для мене в туші.Туш має насичений чорний колір,її текстура буквально огортає вії не залишаючи багато продукту на них.На виході ми отримуємо на віях достатню кількість продукту,маємо можливість нашаровувати продукт і не отримувати в кінці ефект павучих лапок.Туш не склеює вії,а добре розділяє їх,подовжує та створює просто неймовірний об’єм вже с одного шару.Стійкість приємно вражає,за 12 годин носки туш не осипається,не відпечатується і навіть добре витримує спеку.

Туш легко змивається за допомогою міцелярної води та підчас вмивання теплою водою.

А отже ця туш цілком відповідає усім моїм вимогах та справді справила на мене дуже приємне враження.Це мій однозначний фаворит серед тушей на сьогоднішній день.Рекомендую спробувати її і вам🤍

Шукала хорошу туш,а знайшла справжній скарб
Шукала хорошу туш,а знайшла справжній скарб