Hrystja_

Набір масок Joko blend

Набір масок Joko blend

В наборі є 5 видів масок.

Дві альгінатні- з гіалуроновою кислотою та з зеленим чаєм, дві- гідрогелеві (календула і волошка) і маска з глини.

Всі вони в пакетиках по 20 г.

Також в наборі є мисочка для замішування маски і шпатель для накладання (до речі, дуже зручний і класний).

Набір масок Joko blend

Вони ідеально замішуються, без грудочок, не дуже швидко застигають (я ще встигаю це все пофотографувати навіть).

З такими масками справиться навіть новачок, який ніколи не користувався подібними продуктами.

Давніше я вже користувалася гідрогену ми масками Joko blend. Це справді як естетичне задоволення.

Квіти всередині маски виглядають досить цікаво і навіть піднімають натрій.

Маска з календулою - усуває сліди втоми і стресу, підходить для зрілої шкіри.

Маска з волошкою - знімає почервоніння і подразнення, звужує і очищає пори. Ідеально підходить для жирної і проблемної шкіри.

Підходить для всіх типів шкіри, особливо для сухої, чутливої і проблемної. Має заспокійливу і протизапальну дію.

Дає свіжість і комфорт, вирівнює колір. Шкіра стає пружною і гладенькою.

Одного пакетика, до речі, мені вистачає на 2 рази. Цілком нормально і я накладаю не економлячи.

Через 10-15 хвилин знімаю одним шаром.

Ця маска для мене нова, перший раз користувалася нею з цього набору.

Вона делікатно очищає шкіру. Каолін регулює виділення себуму і звужує пори. Має протизапальну дію. В складі гіалуронова кислота, алантоїн.

Маска підходить для всіх типів шкіри.

Ця маска вже не застигає так, як гідрогелева, тому її потрібно змивати.

Я перший раз не знала, і можливо, навіть забагато нанесла...можна було і поменше. Змивала спеціальним спонжем.

Мені сподобалось, як виглядає шкіра після неї- сповнена енергії і в тонусі.

Ці маски- це дуже класний догляд за обличчям. Її використовую 2 рази/тиждень (частіше не потрібно) і справді видно, що вони працюють. ВеликоЇ різниці між ними і салонними масками я не помітила.

Таких масок Joko blend має дуже багато на вибір, під кожен тип шкіри і проблему. Кожен може підібрати для себе найкращий варіант.