Zhukovka 🌸

Бренд N⁰1 у виборі дієвих масок ☞♡

Бренд N⁰1 у виборі дієвих масок ☞♡

Привіт усім , хто мене читає 💋

Вас стає все дедалі більше і це не може не радувати 🥰
Сьогодні хочу поділитись своїм найулюбленішим ритуалом під час оздоровчого відпочинку 🏞️ Ритуал догляду за шкірою обличчя разомз масочкою від українського бренду Joko Blend .

Бренд N⁰1 у виборі дієвих масок ☞♡
Бренд N⁰1 у виборі дієвих масок ☞♡

У мене пакет-саше 20г для разового використання . Представлена маска в об'ємах 20г, 100г і 200г .

Дизайн притаманний бренду , стриманий і стильний 🙂 Зручні насічки для легкого відкривання пакету.
Позаду присутня вся необхідна інформація з перекладом на англійську мову.

Всередині порошечок з легким зеленим відтінком і неймовірно приємним ароматом 🌿

Спосіб застосування :
💎 Вміст пакету висипати у суху ємкість
💎 Додати 60г води кімнатної температури
💎 Ретельно перемішати до однорідної консистенції
💎 Нанести щільним шаром на обличчя
💎 Витримати 15-20 хв в горизонтальному положенні
💎 Зняти маску 1 шаром від підборіддя до чола

Альгінатні маски досить швидко застигають, це не секрет . Для прискорення процесу, я наливаю масочку на обличчя і потім вже розподіляю по необхідним зонам . В такому випадку вона не встигає загуснути і повністю покриває обличчя 1 щільним шаром .

Після нанесення данної детокс маски відчувається легка прохолода на шкірі . Цей легкий ментоловий ефект гарно порається з набряками і чудово впишеться в ранкову рутину . Вже за 5 хвилин присутній парниковий ефект , шкіра набирається корисностей , які представлені у складі : вітамін е, морська сіль, морські водорості, спіруліна.
І вже за 15 хв масочка застигла і з легкістю знялась 1 шаром .

Ефект "ПІСЛЯ" просто вражаючий 😍

Я задоволена , як ніколи !

Шкіра відпочивша , м'яка і шовковиста !

Легка прохолода подарувала свіжість , а здорове сяйво помітно навіть через екран телефону📸

Тон обличчя вирівнявся і все це лише за 15 хв .
Не буду приховувати , я шанувальниця масок від Joko Blend , тому іншого результату і не очікувала !

Все на вищому рівні 🔥 Раджу і вже замовила новий сет масок ❤️