Олена В

Серія ОпікУн і їхній магічний гідрогель

Серія ОпікУн і їхній магічний гідрогель
Серія ОпікУн і їхній магічний гідрогель

Серветки ОпікУн завжди є в нашій аптечці.

Вони дуже дієві при різних опіках: побутових чи бойових. Серветки допомагають при опіках навіть ступеня 3А та 3Б. Так, їх беруть на передову і вони рятують життя нашим воїнам!

Серветки бувають різного розміру: від 5 Х 5 до 100 Х 20. Кількість в упаковці теж різна: 1 штука, чи 2- 3 штуки.

Особисто зі свого досвіду скажу, що при побутових опіках це маст хев. Серветка знімає зразу ж печію, дуже добре охолоджує, загоює рани. Якщо вчасно накласти, то пухирів не буде. І що найголовніше: не прилипає до рани. Її легко знімати. І ще розрізана відкрита серфетка зберігається деякий час в холодильнику без втрати своїх властивостей.

Але сьогодні я хочу розказати вам про новий, але унікальний продукт: Антимікробний гідрогель «ОпікУн» з провітаміном В5.

Це- ефективний засіб першої допомоги при опіках та поверхневих відкритих ранах.

Загальна інформація про гідрогель.

➤ здійснює антимікробну та антибактеріальну дію;

➤ запобігає інфекційним ускладненням опіків і ран;

➤ здійснює місцеву болезаспокійливу та протизапальну дію;

➤ має ранозагоювальні властивості;

➤ завдяки вмісту особливих інгредієнтів, активно сприяє процесу епітелізації та грануляції шкіри, зменшує свербіж.

Гідрогель застосовується:

➤ для надання першої допомоги при опіках різного ступеня тяжкості;

➤ для надання першої допомоги при поверхневих ранах та саднах;

➤ для загоєння опіків;

➤ для загоєння післяопераційних ран та пролежнів;

➤ для загоєння трофічних виразок.

Чим він зручний?

Гідрогель знаходиться у флаконі з дозатором. Його дуже зручно наносити на рану чи опік в необхідній кількості.

Флакон лаконічний, української тематики,наче вишиванка-піксель.

Консистенція: прозорий гель, приємний при нанесенні, охолоджуючий. Без запаху.

Розкажу як його використала і чим саме мені допоміг.

Цього літа я перехворіла, скоріш за все це була корона. Була висока температура і потім нежить. Через деякий час у мене лопнула губа. І перший раз в житті вискочив на губі герпес.

У мене нікого не було герпесу раніше (вірніше проявів на губі). І я купила ацикловір крем. Мазала десь тиждень,але губа тільки ще більше тріскалась і абсолютно не гоїлась. Дійшло до того, що кожного разу як я посміхалась, у мене лопалась ця засохла ранка, кровила і лопалась в іншому місці губа. Це був якийсь жах.😫 Губа може й досі б гоїлась, якби не вирішила нанести гідрогель.

Як тільки почала наносити на рану і герпес, губа почала гоїтись. Герпес пішов за лічені дні і накінець повністю загоїлась губа.

Відчуття коли наносиш на рану: приємне охолодження, трошки сіпає в рані

( антимікробна дія) і досить швидке загоєння. Наносила декілька разів на день.

Тепер я наношу гідрогель на будь-яке почервоніння на шкірі, на сухі губи (актуально восени та взимку). Губи добре зволожені після використання гідрогеля і не тріскаються. Він всмоктується моментально, як вода в суху землю.

Гідрогель добре справляється з подразненнями, печією, відкритими ранами.

Так як гідрогель стерильний, наносити краще безпосередньо на рану чи опік , але я наносила чистими пальцями.

Склад: гідрогель на водній основі з Д-пантенолом, антимікробним засобом PHMG(діюча речовина) та іншими допоміжними компонентами.

Ціна: десь 200 грн за флакон 60 ml.

Дякую за увагу!😍

Серія ОпікУн і їхній магічний гідрогель