Johanna Multi Blond - спрей для освітлення волосся

Johanna Multi Blond - спрей для освітлення волосся
Johanna Multi Blond - спрей для освітлення волосся
Johanna Multi Blond - спрей для освітлення волосся

Привіт усім! Сьогодні хочу вийти зі своєї зони комфорту і написати не про skincare, а про результати мого невеличкого експерименту з волоссям. Отже, набридло мені бути правильною дівчинкою, зацикленою на списках інгредієнтів, і вирішила я трохи поекспериментувати. Зі шкірою обличчя, ясна річ, за жодних обставин і ніколи, а от із волоссям - чому б і ні. І купила собі освітлювальний спрей від польського бренду Johanna, щоби зробити собі на голові ефект вигорання на сонці. Обирала між цим спреєм і John Frieda. Склад, звісно, що там, що там убивчий, але в Johanna хоча би немає формальдегідного консерванту, та ще й він містить гідролізований кератин. Ну, хоч щось, тож його й обрала.

Johanna Multi Blond - спрей для освітлення волосся

Пластикова баночка з розпилювачем, що була у картонній коробці. Натискати неважко, розпилює нормально, не підтікає.

Прозора водяниста рідина, піниться під час струшування. Запах не для слабкодухих. Різко пахне перекисом водню і дуже хімозно-штучною парфумованою композицією. Запах капітально в'їдається у волосся і лишається на ньому навіть після миття з шампунем.

Аналізувати не бачу сенсу, бо він реально вбивчий. Основний активний компонент - перекис водню, додаткових колорантів немає, тобто засіб працює суто на висвітлення. Для глибшого і ядрьонішого проникнення у структуру волосся замішаний на спирті.

Оскільки штука доволі жорстка, виробник не радить надто з нею частити. Я використовувала раз на тиждень-два протягом півроку на окремі пасма і кінчики. Щедро бризкала на "піддослідні" частини волосся і висушувала їх гарячим феном. У сонячні дні ще "вигулювала" їх на сонці. Ну, що можу сказати… Ефект однозначно залежить від "вихідного матеріалу". Знаю, що спрей рекомендують для світлішого волосся, але все-таки хотілося спробувати. У мене волосся доволі жорстке, темне і фарбоване хною, тому я на якісь особливі дива не розраховувала. Що зрештою й отримала. Ефект після цілої баночки мінімальний, помітний радше тільки на сонці (для наочності фото робила за різного освітлення, у тому числі під прямими сонячними променями). Волосся не посипалося і на солому не перетворилося, що, безперечно, добре, але, нагадаю, воно в мене загалом жорстке і не зазнавало жодних термальних чи хімічних пошкоджень, тому не скажу, що буде з тонким пошкодженим волоссям. Але от хочеться все одно додати трохи більше відтінків, зробити колір об'ємнішим… Буду думати далі, бо насправді поле для діяльності після хни не таке вже і широке…
Дякую всім за увагу! Може, порадите щось зі свого власного досвіду?