Alina_Demchenko

Приводимо ноги до ідеалу, разом з Shelly Regenerating Foot Balm

Приводимо ноги до ідеалу, разом з Shelly Regenerating Foot Balm
Приводимо ноги до ідеалу, разом з Shelly Regenerating Foot Balm
Приводимо ноги до ідеалу, разом з Shelly Regenerating Foot Balm
Приводимо ноги до ідеалу, разом з Shelly Regenerating Foot Balm

Бренд Shelly мені дуже нахвалювала моя подруга і не дарма. Вона бьюті майстер і єдина хто знайшов підхід до моєї кутикули, а я людина проста : хвалить профі - мені треба. І справа не тільки в подрузі, Shelly хвалять абсолютно всі майстри і майже у всіх майстрів - є продукція бренду. І хоча про бренд я точно знаю роки 4ри, але лише в цьому, я поповнила свої запаси їх продукцією. Знайомство я вирішила почати з базових речей, як для себе, так і для рідних.

Регенеруючий бальзам для ніг я придивилась для себе. Після літнього сезону, мої стопи виглядають не дуже презинтабельно, а звичайні креми для рук і ніг не сильно то дієві до більш грубої шкіри.

Крем, точніше бальзам, має доволі щільну текстуру, яка при контакті з шкірою, стає більш сходою на емульсію. Продукт має білий колір, який при розтиранні поступово стає прозорим, залишаючи на початку глянцеву плівку. Аромат у нього присутній : це свіжий, прохолодний аромат з нотками свіжого розмарину в обгортці з льоду і класичної кремової віддушки. Доречі при нанесенні саме цього крему, відчувається легка прохолода.

Текстура засобу дозволяє легко розподілити засіб і навіть сам процес - доволі приємний. Продукт поглинається не одразу, можливо через те що ноги в мене хоч і не дуже, але не сухі. Після використання, шкіра навіть зовні виглядає більш симпотично, наче фотошоп для ног у реальному житті. На дотик шкіра приємні і ніжна, більш пружня і мені здається що навіть щільніша стала ( а в мене вона в деяких місцях - тонка)

Приводимо ноги до ідеалу, разом з Shelly Regenerating Foot Balm
Приводимо ноги до ідеалу, разом з Shelly Regenerating Foot Balm
Приводимо ноги до ідеалу, разом з Shelly Regenerating Foot Balm

Після деякого часу використання ( користуюсь не кожен день, десь через день-через два) , я помітила, що шкіра стала більш гладкою, стала пропадати сухість на деяких ділянка. Огрубівша шкіра на великому пальці стала більш м'якою і почала піддаватися скрабуваню. Загальний зовнішній вигляд стоп став дедалі симпатичніший, а п'ятки перестали чіплятися за носки))) І хоча до цього я теж використовувала засобу для доглядом за руками та ногами, але такого швидкого - не давав жоден.

Я не сильно розбираюсь в складах і в тому що для чого, але на цей раз вирішила все ж таки дізнатися, чому цей так відрізняється.

  • Якщо вірити інтернету, екстракт календули використовується місцево для лікування ран та виразок. Впринципі я примочки бабусі з квітів календули для ніг, пам'ятаю з дитинства. Також він має протизапальні та противомікробні властивості і цю квітку полюбляють всі, починаючи з дерматологів, закінчуючи стоматологами.
  • Розмарин століттями використовується не тільки в кулінарії, а й в медецині.Олія має антиоксидантні та протизапальні властивості, сприяє зміцненню стінок кровоносних судин, зняттю судинних спазмів. Там ще багато про серце і пам'ять, але я ж мажу стопи)))
  • Про Алантоїн я чула, коли зіштовхнулась з сильною сухістю губ і виявляється цей компонент активно використовується і в інших сферах. Він надає гладкості, позбавляє від ороговілості, активізує процеси відновлення, має заспокійливу дію, зменшує запалення і запобігає пересушуванню.
  • Окрім цього крем містить : пантенол, гліцерин ( ще з дитинства пам'ятаю як мій дідусь брав гліцерин і обливал ноги, засовуючи їх в пакет - єдине що його рятувало) , бісаболол та парафін. Всі ці компоненти здатні пом'якшити шкіру, надати їй еластичності.

Також, після використання я помітила, що мої стопи ввечері болять не так сильно і мої пальці не так сильно набрякають. Пов'язано це з цим кремом або в цілому з новим способом догляду - не знаю, але ефект мені подобається.