alena.rosee

Обійми ніжності | DOTT

Обійми ніжності | DOTT

Моє знайомство з цим кремом почалось не так давно , але я точно можу сказати, що це 30 грам дбайливого догляду , ніжного парфумерного аромату та приємного нанесення на шкіру 💐

Обійми ніжності | DOTT

🌸Пакування: картонна коробочка та металевий тюбик з самим кремом , має декоративний ланцюжок , який може роль брелока або просто для краси.

🌸Консистенція: густий крем світло - рожевого кольору

🌸Запах: на мій ніс аромат дуже ніжний , пахне кремовими вершковими квітами та легкими фруктовими акцентами. На шкірі аромат залишається , але не турбує нав'язивостю.

🌿Піраміда аромату:

Верхні ноти: Піон, Гранат, Слива, Малина
Ноти серця: Гвоздика, Рожевий Перець, Жасмин, Конвалія, Дерево Гуаяк
Ноти бази: Кедр з Вірджинії, Пачулі, Мускус, Амбра і Пряність

Ефект:

Цей крем ідеальний помічник для сумочки , він компактний та дієвий .

Фініш у засобу оксамитовий , зовсім без жирності чи липкості , тому ним сміливо можна зволожити ручки хоч на ходу і не турбуватись що вони стануть занадно жирними .

Крем містить пептидний комплект , який і додає еластичності , і підвищує пружність , вирівнює тон та загальний стан шкіри на руках.

Також засіб гарно впливає на стан кутикули , з кремом вона зволожена та доглянута.

В цілому я задоволена чим кремом, він повністю відповідає всім обіцянкам виробника, а ніжний та сучасний дизайн додає додаткові бали до симпатії 💕